pexels.com

Byť verná vo vzťahu to je viac ako držanie sa za ruky. Znamená to viac ako len bozkávať sa s jednou osobu, spať len s jednou osobou, fyzicky byť len s jednou osobou. Znamená to viac, ako si myslíš.

Byť verná, to je o tom, že si vymažeš všetky online zoznamky z mobilu, pretože ich už viac nepotrebuješ.

Je to o tom, že si naplánuješ víkendy a výlety len s tvojim partnerom. Je to o tom, že si konečne našla lásku a šťastie v jednej osobe. Je to o tom, že si prestala flirotvať s mužmi v bare, pretože vieš, že doma ťa čaká lepší a milujúci muž.

Byť verná znamená, že svojmu partnerovi dôveruješ. Bez ohľadu na to, kam ide a kto s ním bude. Vieš, že by sa o nič nepokúsil, že ťa miluje tak, že by nebol schopný ti ublížiť.

Venice with you @tbendina

A post shared by TheCoupleGoals (@couplegoals) on

Byť verná znamená aj to, že ho budeš podporovať v myšlienkach, ktoré sa ti možno nepáčia, ale vieš, že jemu spravia radosť. 

Môžeš si písať s inými mužmi, môžeš lajkovať fotky niekoho iného, môžeš mať priateľov všetkých pohlaví, ale zamysli sa, neublížilo by to tvojmu priateľovi, ak by zistil, že si píšeš aj s inými mužmi, ktorí majú o teba záujem? Odpovedz si, tak nájdeš odpoveď na to, či si verná.

Pretože v dnešnej dobe nie je nevera len fyzické podvázanie. Je to oveľa viac a preto je vernosť oveľa viac vzácnejšia.

Byť vernou priateľkou znamená aj to, že nemáš inú osobu v srdci, len tvojho priateľa. Že by si s nikým iným do postele ani nešla, pretože miluješ len jeho.

Byť vernou znamená rozhodnúť sa pre jedného človeka stále. Každý deň, každú hodinu a každú minútu. 

Je o tom, že si sa rozhodla, že s tvojím partnerom stráviš zbytok života a nebudeš robiť nič, čo by mu ublížilo. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife