Karlos Vémola

Karlos Vémola tvorí manželský pár so Slovenkou Lelou, ich vzťah však preverilo už viacero skúšok. MMA bojovník sa teraz podľa portálu Extra.cz stretol so svojou údajnou exmilenkou Rikou Fane. Ako dopadlo stretnutie, pri ktorom mu nerobila spoločnosť Lela, ale iná mladá blondínka?

Karlos Vémola si minulé leto zobral za manželku slovenskú playmate Lelu Ceterovú. Aj keď má dvojica spolu dve detičky a vyzerajú bok po boku naozaj šťastne, ich vzťahom už otriaslo viacero skúšok a káuz. Naposledy mal byť bojovník videný s inou ženou počas prípravného kempu v Thajsku.

Minulý rok po svadbe však prišli aj šokujúce informácie o údajnom pomere s mladou herečkou z filmov pre dospelých Rikou Fane. Tú si môžeš pamätať aj zo SuperStar, kde sa objavila pod vlastným menom – Hana Džurbanová.

Vémola a Rika Fane sa po prvýkrát stretli

Vtedy Vémola všetky obvinenia poprel a na mladú krásku mal dokonca podať trestné oznámenie. Dvojica sa teraz mala stretnúť na predpremiére nového českého filmu. Stalo sa tak pri vchode do jedných z dverí, pred ktorými mala stáť práve Rika Fane spolu so svojím snúbencom. Podľa redakcie Extra.cz sa mal Vémola celý čas usmievať, avšak Rika, ktorá si vo filme zahrala milenku, sa mala s priateľom cítiť nekomfortne.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ⚜ Rika Fane ⚜ (@rikafane.official)

Toto nečakané stretnutie sa ale obišlo bez väčšej drámy a nedošlo ani k žiadnym výmenám názorov. To mohlo spôsobiť aj to, že Vémola nemal po boku svoju manželku.

Bojovník s ďalšou mladou kráskou

Bojovník bol ale odfotený po boku mladej blondínky, ktorá mala na sebe rovnaké šaty ako Rika. Ich spoločný záber sa ti zobrazí TU. Fotka tejto dvojice sa následne objavila aj na Instagrame. Títo dvaja sa tu však podľa všetkého nenachádzali spoločne a išlo len o zhodu náhod.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Aleš (@lordlobo)

Zdroj: Extra.cz

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News