Karlos Vémola s rodinou
Instagram/karlos_terminator_vemola

Karlos Vémola a Lela Ceterová majú ďalší dôvod na radosť. K ich dcérke Lili, synovi Rockymu a exotickým zvieratám pribudol ďalší člen početnej rodinky. Reč je o malom levíkovi, z ktorého sa neteší iba MMA zápasník, ale aj celý Vémoland. A neuveríš, čo drsný bojovník na Instagrame vymyslel. Na jeho zoologickej záhrade sa môžeš podieľať aj ty. 

36-ročný Terminátor sa doma môže pýšiť obrovským luxusom, ku ktorému patrí aj minizoo, na ktorú je neuveriteľne hrdý. A celý tento honosný Vémoland môžeš vidieť v jeho vlastnej reality šou, ktorá nedávno pribudla na Voyo.

Vémola sa teší z ďalšieho člena rodiny

Krokodíly, levy, žraloky, morény, všetky možné druhy rýb, zajace, medvedíky čistotné či korytnačky. Všetky tieto zvieratká má Karlos u seba doma. Do zbierky mu však pribudol nový člen. Zaobstaral si malého bieleho levíka, ktorý je neuveriteľne rozkošný a rodinka si ho naozaj rozmaznáva. Neustále ho zápasník a aj jeho snúbenica nosia na rukách a maznajú sa s ním. Musíš uznať, že ide o naozajstného krásavca.

Zdá sa, že po veľkej kríze, ktorú rozoberalo celé Slovensko, prišlo šťastné obdobie. Konečne sa schyľuje k veľkolepej svadbe, na ktorej nebudú chýbať štyri levy, labute a kolotoč. Asi už má teda o starosť menej, keďže zvieratiek má plnú záhradu.

Vémolovci majú prírastokZobraziť celú galériu (1)
zdroj: Instagram/karlos_terminator_vemola, Instagram/lela_ceterova_official

Môžeš mu pomôcť vybrať meno

Malinké klbko šťastia ešte nemá meno. Levíka zatiaľ volajú princezná. Na svojom Instagrame ale vyzval svojich fanúšikov, aby preňho vymysleli meno. „Zase bude u nás doma o niečo veselšie a Elsa bude mať konečne spoločnosť. Nový obyvateľ Vémolandu… No a to by som teraz od vás chcel poradiť, tak píšte návrh na meno do komentára,“ napísal pod fotku.

Skús teda navrhnúť Karlosovi nejaké pekné meno aj ty a možno vyberie práve to tvoje. Budeš tak môcť aspoň trošku zasiahnuť do života známeho zápasníka.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News