Meghan Markle a princ Harry

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Veľký návrat roka pre Meghan Markle na televízne obrazovky? Na Instagrame značky kávy s názvom Clevr sa objavila nová reklama a fanúšikovia si všimli, že jej súčasťou je aj manželka princa Harryho. A veru, že na to nezareagovali veľmi pekne.

Nebolo to pre ňu ľahké

Sobášom s členom britskej kráľovskej rodiny sa americkej herečke zmenil celý život. Presťahovala sa do Anglicka, musela si zrušiť sociálne siete, začala chodiť na rôzne akcie, kde bola stredobodom pozornosti a vzdala sa aj svojej hereckej kariéry.

V dokumentárnom seriáli na Netflixe po boku manžela ale vysvetlila, že to pre ňu vôbec nebolo také ľahké. Keďže sa stala ešte známejšou, začali sa o ňu viac zaujímať aj médiá. Rozoberali úplné detaily jej života, ako napríklad jej rasu či minulosť. Meghan Markle to veľmi ublížilo a dokonca priznala, že ju to psychicky zničilo.

Aj to bolo dôvodom, prečo sa princ Harry a Meghan Markle vzdali titulov a kráľovských povinností. S ich dvoma deťmi sa v roku 2020 presťahovali do Ameriky, kde žijú dodnes a s kráľovskou rodinou nevychádzajú veľmi dobre. Na povrch sa totiž stále dostávajú nové informácie.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Meghan & Harry (@dukeandduchessofsussexdaily)

Niektorí ľudia dokonca tvrdia, že Meghan Markle sa silou-mocou chce dostať späť do hollywoodskej smotánky, prečo sa v Amerike neprezentuje úplne v tom najlepšom svetle. Dokonca tohto roku prišla o viacero spoluprác a priateľstiev, prečo si dokonca s Harrym vyslúžili cenu „Lúzri roka“.

Veľký návrat Meghan Markle?

Prednedávnom sa povrávalo, že vojvodkyňa zo Sussexu pripravuje veľkolepý návrat na sociálne siete či dokonca televízne obrazovky. A zdá sa, že napokon to tak aj bude. Meghan sa teraz totiž objavila v reklame pre značku kávy Clevr.

A zatiaľ, čo v minulosti bola v seriáloch väčšinou hlavnou postavou, v súčasnosti je tou vedľajšou. Vo videu ale ukázala aj svoj zmysel pre humor. Na jeho samotnom konci totiž nevedela trafiť ruku kolegu, s ktorým si mala dať päsť, čo malo znamenať, že spolu dokázali uspieť v roku 2023.

Fanúšikovia si vojvodkyňu v tomto videu všimli, no nezahrnuli ju práve chválou. „Na nový nájom treba tvrdo pracovať,“ píše sa v jednom z komentárov. „Budete ľutovať, že ju necháte propagovať vašu firmu … Nepočuli ste … Najväčší porazení v Hollywoode a najväčší podvodníci. Ona nie je žiadna kráľovná,“ píše sa v ďalšom.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Clevr (@clevrblends)

„Najväčším prepadákom Hollywoodu je teraz herečka reklamy na kávu,“ smeje sa komentujúci. „Práve si si zničil reputáciu tým, že si dal tú duchaplnú babku do tej hlúpej reklamy. V tomto obchode si nič nekúpim. Najať si ženu, ktorá rozdeľuje rodiny, predať celú svoju rodinu na globálnej scéne … Len hlupáci by uverili jej jedu,“ dodal ešte jeden.

Zdroj: Instagram/clevrblends

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News