partneri v aute
Pexels/Jonathan Borba

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Lásku nám naše polovičky prejavujú všakovakými spôsobmi. Niet nad tú úprimnú, vtedy naozaj cítime, že je skutočná. Niekedy sa však dostaneme do štádia, kedy začneme vnímať vzťah ako akúsi samozrejmosť. A v súvislosti s tým sa zamyslíme aj nad tým, či si nás partner váži alebo aj v tomto svete sme sa stali preňho akousi prirodzenou súčasťou života.

K takémuto zamysleniu nás často vedú veci, ktoré práve muži berú odstupom času ako samozrejmé. Občas nadobúdame i pocit, že si nás prestáva vážiť. Muž, ktorému na žene záleží, to dokáže prejaviť hneď niekoľkými spôsobmi. Ak je tomu naopak, jednoducho ich bude jeho polovička vo vzťahu márne hľadať. Preto maj oči otvorené, pretože chlap, ktorý si svoju partnerku váži, to vie dať aj patrične najavo.

O aké prejavy ide?

Váži si ťa, preto je tvoj názor preňho podstatný

Možno si si to nikdy neuvedomila, no ak by si ťa tvoj partner dostatočne nevážil, neriešil by s tebou ako dôležité, tak i tie menej dôležité veci. Tvoj názor je preňho podstatný aj vo veciach ako napríklad trávenie voľného dňa. Zaujíma ho aj to, čo by si si dala na raňajky, obed alebo večeru a aj hocijaké iné  „maličkosti“. Nehovoriac o tom, že tvoj názor je preňho veľmi dôležitý aj vo vážnejších smeroch.

Má rád tvoju spoločnosť, no ponechá ti aj slobodu

Prirodzene, ak ste sa našli aj na základe rovnakých alebo podobných záľub, bude ich zdieľať s tebou. Veľmi rád sa k tebe pripojí na prechádzke, turistike, korčuliach alebo bicykli. Na druhej strane, takýto muž ťa nechá slobodne si svoje hobby užívať s priateľkou alebo niekým blízkym.

Je si vedomý toho, že nie pri každej činnosti musí byť prítomný. Na druhej strane, nie vždy má každý z vás dvoch chuť na rovnaké veci. Nebude ťa do nich v žiadnom prípade nútiť, jednoducho bude rešpektovať, že aj ty máš právo v danú chvíľu robiť úplne niečo iné ako on.

Dvojica v objatí s ružami v ruke
zdroj: Pexels/Anna Pou

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating