instagram/amyseder

Narcistická, samoľúba, egocentrická, namyslená, … mnoho výrazov, ktoré dokážu opísať ženu, čo myslí v podstate iba na seba. Dokázala by si si úprimne priznať, že si rovnaká? Častokrát si práve takýto človek svoje vlastnosti a správanie neuvedomuje, až kým mu niekto nenastaví zrkadlo. My tu pre teba jedno máme.

Ak robíš niektoré z nasledujúcich vecí, mala by si si uvedomiť, že sa svet netočí iba okolo teba.

Nepriznáš si chybu

Ty za nič nemôžeš, nič nie je tvoja vina a už vôbec nehrozí, aby si niečo také nahlas priznala. Nechceš byť tá, ktorá sa mýlila, a preto neukážeš pred ostatnými, že dokážeš zlyhať. Tvoje ego je priveľké na to, aby ho dokázalo svedomie hrýzť. A ešte väčšie vo chvíli, keď by bolo načase povedať ospravedlňujem sa.

Pravidlá pre teba neplatia

Pravidlá sú podľa teba na to, aby sa porušovali. A žiaden zákaz pre teba nie je dostatočný na to, aby si nerobila to, čo chceš. Prečo by ti mal niekto kázať, čo smieš a čo nie?

Bola si neverná

Toto, samozrejme, nie je pravidlo, no ženy, ktoré boli schopné nevery, jednoducho nedokázali myslieť na pocity svojho partnera. Pozerali na svoje potešenie či pomstu. Teda, len sa seba.

Tvrdohlavosť je tvoje poznávacie znamenie

Keď sa pre niečo rozhodneš, nikto to nemôže zmeniť. A ak nie je po tvojom, začne to v tebe neskutočne vrieť. Máš problém prispôsobiť sa niekomu inému, a ani vzájomné kompromisy ti príliš nevoňajú.

Máš veľa hejterov

Zdá sa ti, že ťa ľudia ohovárajú, že ti závidia a pozerajú na teba krivo? Nie vždy to je len kvôli tomu, že si perfektná. Jednoducho mali možnosť spoznať, aká sebecká si a radšej sa ti vyhýbajú.

Potrebuješ mať hlavné slovo

Ak sa s niekým rozprávaš, ty si tá, ktorá potrebuje mať slovo. Rada rozprávaš, najmä o sebe, svojich zážitkoch a skúsenostiach.

Nudíš sa, ak má pozornosť niekto iný

Byť stredobodom záujmu je to, čo ťa baví. Okrem toho, že chceš mať slovo, prichytíš sa pri tom, že premýšľaš nad inými vecami alebo nad tým, ako sa nudíš, keď má v spoločnosti pozornosť niekto iný. Tak veľmi myslíš na seba, že mu nedokážeš venovať tú svoju.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife