partneri v aute
Pexels/Jonathan Borba

Váži si ťa, preto je tvojou oporou

Muž, ktorému na tebe záleží, je tvojou oporou vo všetkých smeroch. Dokáže ťa zároveň správne nasmerovať, no bude opäť rešpektovať aj tvoje rozhodnutia. Z jeho strany nebadáš výsmech či akékoľvek iné neduhy, ak sa ti niečo v živote nepodarí.

Správna motivácia je tou, ktorou ťa povedie práve svojou vôľou a pomocou na tú správnu cestu. Takýto partner je pri tebe za každých okolností, či sa smeješ alebo plačeš. Jednoducho cítiš, že sa môžeš naňho kedykoľvek spoľahnúť. Navyše si pri ňom v bezpečí a predovšetkým sama sebou.

Pozornosť a čestnosť zohrávajú dôležitú úlohu

A nielen v jeho živote, ale sú veľkou súčasťou aj toho tvojho. Muž, ktorý si ťa váži, ťa nikdy neklame a ani ťa nezavádza tak, aby si bola v rozpakoch z čohokoľvek. Riadi sa zároveň pravidlami, prostredníctvom ktorých je presvedčený, že koná správne a čestne nielen v tvojom prípade, ale celkovo vo svojom živote.

U chlapa. ktorý si svoju partnerku váži, nechýba ani pozornosť a pritom nemusí ísť o veľké veci. Niekedy postačí aj dobrá večera alebo podržanie dverí, či pomoc s nákupom alebo akékoľvek malé gestá, prostredníctvom ktorých ti dá najavo, že ti ťa vo svojom živote váži.

Dvojica sa smeje
zdroj: Instagram/couplegoals

Samozrejme, že existuje na tomto svete ešte množstvo situácií, ktorými ti to práve tvoj drahý dokazuje, no ak si ho práve v týchto spomenutých nenašla, neočakávaj, že ich bude stavať na iných. Základom sú práve tie, cez ktoré pochopíš aj ty sama, akého partnera máš pri sebe a či si ťa skutočne váži alebo berie váš vzťah ako samozrejmosť.

Ak tomu tak nie je, určite vieš, akým smerom sa ďalej uberať. Nie všetko je však len o partnerovi. Skutočnosť, že by to malo byť obojstranné, je samozrejmá. 🙂

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating