instagram.com

Dnes ti prinášam miesto, na ktorom by si mala žiť, bývať, pracovať a jednoducho byť šťastná, na základe tvojho znamenia. Pretože znamenia nám môžu povedať oveľa viac než si myslíme. 

Baran – Južná Afrika

Si živá, energetická a jedinečná. Môže sa ti dariť jedine na mieste, ktoré má rovnakú energiu. Južná Afrika je tá pravá, pretože má v sebe niečo divé a adrenalínové, čo sa ti páči.

Býk – Kanada

Ako býk si pritiahnutá k zemi a miluješ prírodu. Kanada ti presne toto ponúka. Krása a sloboda je to, čo potrebuješ.

Blíženci – New York

Ak je nejaké znamenie, ktoré zvládne New York, tak jedine blíženci. Neustále v pohybe túžiaci po niečom novom, ideálne.

Rak – Holandsko

Rak rastie a prekypuje láskou na pokojnom a domácom mieste. V Holandsku sa tak cíti, voda tento efekt ešte len umocňuje.

Lev – Spojené arabské emiráty

Lev potrebuje miesto, kde môže držať krok s jeho egom a sebavedomosťou. Dubaj je mesto, ktoré ponúka presne to, čo potrebuješ.

Zobraziť celú galériu (5)
zdroj: unsplash.com

Panna – Anglicko

Miesto, ktoré kombinuje všetko, čo panna miluje. Dobrý humor, eleganciu, starostlivosť, lásku k práci. Pre pannu je to miesto vysnívané.

Váhy – Taliansko

Váhy sú veľmi pokojné a harmonické znamenie, ktoré je navyše posadnuté umením a krásou. Jedinečné čaro Ríma je to pravé, čo celý život haľadajú.

Škorpión – Francúzsko

Náladový škorpión sa bude dobre cítiť v Paríži. Je to jedno z mála miest, ktoré okrem elegancie vyžaruje aj tajomstvo.

Strelec – Brazília

Brazília má bohatú kultúru, na ktorú je strelec veľmi zvedavý a prahne po informáciach. Tu sa naozaj bude cítiť dobre.

Kozorožec – Nemecko

Nemecko je veľmi chladné, ale ponúka aj veľa hôr, ktoré sú pre kozorožca príťažlivé. Bude sa mať kam vybrať na výlet alebo na precházku ako cestovateľ.

Vodnár – Kuba

Je to dosť nezvyčajná voľba, ale pre vodnára ideálna, keďže poskytuje ideálny pomer toho, čo celý život potrebuješ. Aj krásnu prírodu aj dokonalé mestské časti.

Ryby – Maroko

Ryby sú intuitívne a veľmi kreatívne. Maroko ich bude inšpirovať. Milujú, keď môžu čerpať inšpirácie z niečoho, čo dýcha kultúrou.

 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife