Muž a žena v objatí
Pexels/Ron Lach

Ako silná žena sa s tým stretávaš pomerne často. V dnešnej modernej dobe sa muži boja nezávislých žien. Myslia si o nich, že do svojho života chlapa nepotrebujú, preto s nimi „nestrácajú“ čas. Ak by vedeli pravdu, určite by sa správali inak. 

Silná žena totiž túži po vzťahu tak veľmi, že by zniesla modré z neba každému chlapovi, ktorý by to s ňou skúsil. Je plná lásky, no nemá ju komu odovzdať. Chcela by pociťovať bezpečie a ochranu, no žiadne krídla nie sú na blízku.

Nepovie to nahlas, avšak prahne po láske. Chcela by mať niekoho, s kým by sa mohla podeliť o svoje skúsenosti, rady, o svoj smútok, starosti, no aj radosti a šťastie.

Pravda je však taká, že silné ženy sú často samé. Práve z dôvodu, že v spoločnosti budia dojem, že všetko zvládnu. Majú stabilnú prácu, kúpený alebo prenajatý byt, auto, vedia sa postarať o domácnosť a dokážu ísť na dovolenku aj „sólo“. Života sa neboja a stoja pevne nohami na zemi.

Bojí sa len toho, že takto to zostane navždy. Veď predsa, každý si zaslúži lásku. Ona nemá šťastie, je sama, po nociach je smutná a pomaly vzdáva nádej, že tam vo svete je niekto, kto by ju miloval. Cíti sa opustene, no na druhej strane vie, že ak by sa nestala silnou, nebola by v živote tam, kde je teraz. Všetko má svoje výhody, no aj nevýhody.

Táto žena musí len dúfať, že raz príde muž, ktorý sa jej nebude báť, práve naopak – bude vidieť, čo všetko sa za jej silou skrýva. Nájde chlapa, ktorý sa jej dostane pod kožu a uvidí, že je veľmi citlivá, empatická a láskavá. Príde ten, ktorý sa do nej zamiluje a nikdy ju milovať neprestane. Muž, ktorý ťa bude milovať týmto spôsobom, je pre teba ten pravý

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife