Photo by Anthony Tran on Unsplash.com

Rada by si sa zamilovala, však? Túžiš po tom, aby ťa niekto miloval a aby si našla muža, ktorého budeš ľúbiť aj ty. Nikdy si sa však nezamýšľala nad tým, že tu môže byť prekážka, ktorá ti bráni v tom, aby sa to stalo?

Ak nie, tak to urob teraz. Nižšie nájdeš dôvody, pre ktoré sa nemôžeš zamilovať, pretože ti stoja v ceste. Pokús sa ich odstrániť, aby si aj ty konečne našla lásku svojho života.

Baran

Tvoj zlý vkus. Na svete je veľa rôznych mužov, áno, ale vždy si vyberieš toho nesprávneho. Nemôžeš si nájsť lásku svojho života, pretože ťa buď sklame, podvedie alebo oklame.

Býk

Tvoj strach z toho, že ťa niekto odmietne. Veľmi rada by si sa zamilovala a našla si lásku, no nevieš sa zbaviť strachu z odmietnutia.

zdroj: Photo by Anthony Tran on Unsplash.com

Blíženci

Tvoja večná nerozhodnosť. Aj keby sa pred tebou objavil muž tvojho života, nevedela by si sa rozhodnúť či je naozaj (ale naozaj) ten pravý. Nevedela by si si vybrať, či naozaj obetuješ svoju voľnosť za vzťah s ním.

Rak

To, že si veľmi plachá a bojíš sa zoznamovať s ľuďmi. Máš problém ísť s niekým na rande, pretože si veľmi tichá. Preto si ešte nespoznala muža, s ktorým by si chcela byť.

Lev

Tvoja žiarlivosť na každú ženu v blízkosti pekného muža. Samozrejme, ako žena v znamení Leva, by si musela mať najkrajšieho muža v celom okolí. Bojíš sa zamilovať, pretože sa bojíš, aké následky bude mať tvoja žiarlivosť.

Panna

Stojí ti v ceste strach, ktorý máš zo záväzkov. Ty by si mala rada pekného muža, rada by si vychovávala deti a mala veľkú rodinu. No na druhej strane sa obávaš záväzkov a toho, ako by si s niekým vydržala celý život.

Váhy

Tvoje srdce – nechceš ho nikomu dať. Je len tvoje a bojíš sa, že ak by si sa niekomu otvorila, zlomil by ho a nikdy by už nebolo také, ako predtým.

zdroj: Photo by Anthony Tran on Unsplash.com

Škorpión

Tvoje tajomstvá, ktoré nechceš nikomu povedať. Celý tvoj život je opradený tajomstvami. Najväčšia prekážka v láske je tá, že sa bojíš, že by tieto tajomstvá tvoj partner neuniesol.

Strelec

To, že nechceš opustiť svoju komfortnú zónu. Nechceš robiť kompromisy, nechceš sa sťahovať, nechceš ustupovať a už vôbec si nechceš míňať energiu na to, aby si sa s niekým hádala. A presne toto vzťah obnáša.

Kozorožec

To, že keď sa do niekoho zamiluješ, nechceš ho opustiť. Nevedela by si si predstaviť víkend bez tvojho partnera alebo by si si vôbec neužila dovolenku, na ktorej by nebol s tebou. Vo vzťahu však partneri musia tráviť aj čas osamote – ty by si to neuniesla.

Vodnár

Tvoje neistoty v živote. Si tak neistá a bojazlivá, že nikdy nezažiješ adrenalín. Nemôžeš si nájsť lásku svojho života, pretože si nemyslíš, že je pre teba teraz správny čas.

Ryby

Tvoj ex. K tomuto viac netreba povedať, však? Len toľko, že dokým ho budeš mať v živote, nikdy si pravú lásku nenájdeš, pretože ti v tom bude brániť.

 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating