Pexels/Monica Turlui

Nový týždeň s novými úspechmi, problémami či vzrušujúcimi momentmi. Prečítaj si, čo si pre teba hviezdy a tvoje znamenie pripravili od 19. júla do 25. júla. 

Baran

V práci buď opatrná. Začnú si ťa všímať najmä nadriadení. Preto sa snaž splniť si všetko a nič nenechaj na náhodu. Koncom týždňa očakávaj dôležitý hovor.

Naopak v osobnom živote už od pondelka budeš pociťovať radosť. A prsty v tom bude mať najmä tvoja polovička, ktorá sa postará o to, aby si mala úsmev na tvári.

Býk

Vyzerá to na pochvalu od šéfa. Tvoja námaha sa vyplatila. Dokonca si začneš konečne rozumieť aj s kolegami, s ktorými to nebolo vždy ľahké.

Konflikty a hádky nevznikajú len tak. Skús začať tento týždeň s úsmevom. Tvoj partner si už dlhšiu dobu všíma, že sa pohoda medzi vami nejako vytráca.

Blíženci

Po príchode do práce sa na teba usmeje šťastena, hlavne v strede týždňa. Hviezdy šepkajú, že to vyzerá na povýšenie. Buď však opatrná a neprikývni hneď na všetko.

V pondelok a utorok sa priprav na možné hádky s partnerom. Ale nemusíš mať z toho obavy, nakoniec sa všetko vyrieši.

Rak

V práci to bude taký obyčajný priemer – ani dobré, ale ani zlé. Na konci týždňa však očakávaj dôležitú správu.

Tvoje dni sa budú niesť v znamení pohody, kľudu a lásky. Partner pre teba niečo chystá. Je čas si konečne vychutnať romantické momenty.

Lev

Kolegovia sa chystajú ti podrážať nohy, pretože istým spôsobom na teba žiarlia. Nedaj sa hlavne vyviesť z miery, nech robia akékoľvek intrigy, nevšímaj si to.

Dusná atmosféra najmä na začiatku týždňa sa objaví aj vo vzťahu, no postupne sa to však otočí a nastane celkom pokojná atmosféra.

Panna

Šéf ťa zahrnie mnohými úlohami. Ak ich splníš, môžeš si u neho šplhnúť a môže sa ti odvďačiť aj vyššou finančnou odmenou.

Ak si slobodná, maj oči otvorené. Hviezdy si jednoducho povedali, že je čas sa viac zamerať na osobný život a prežiť trošku romantiky.

Váhy

V pracovnom živote budeš pociťovať nápor a stresy. Množstvo úloh sa posnaž urobiť tak rýchlo, ako vieš a nezaháľaj.

Koncom týždňa sa situácia vyostrí. Partner má toho dosť a potrebuje to dostať zo seba von. Maj trpezlivosť. Všetko sa nakoniec na dobré obráti a opäť budeš pociťovať lásku.

Škorpión

Na pracovisku sa ti síce darí a aj tvoj bankový účet je na tom dobre, ale doba nie je najľahšia a každé euro sa ti zíde, preto neutrácaj na zbytočnosti.

Partner pre teba chystá prekvapenie. Očakávať ho môžeš ku koncu týždňa. Domov neťahaj povinnosti.

Strelec

Snaž sa všetky povinnosti v práci stihnúť v predstihu, pretože, ak si to všetko necháš na poslednú chvíľu, budeš v strese a o to horšie sa ti bude vodiť.

Ak si doteraz mala pocit, že sa ti nedarí v láske, nový týždeň ťa presvedčí, že to tak vôbec nie je. Teš sa, čaká ťa príjemné prekvapenie.

Kozorožec

Je čas sa kariérne posunúť. A hviezdy ti to prajú. Byť niekde, kde len stagnuješ? Už to nemá zmysel. Odráža sa to aj na tvojom zdraví.

Aj tvoja polovička má toho veľa, preto, ak budeš celý týždeň vo vzťahu znudená, buď ohľaduplná.

Vodnár

Konečne budeš mať menej povinností. Nepodceňuj však svoje schopnosti. Máš na veľké veci a okolie si to uvedomuje. Nemusíš sa báť, že si horšia než iní.

V láske nič extra, totižto ešte neprišiel tvoj čas. Aspoň máš čas sa zamerať na seba a svoje hobby, ktoré sa oplatí rozvíjať.

Ryby

V strede týždňa očakávaj dôležitú správu od nadriadeného. Nemalo by ísť o nič zlé. Práve naopak.

Je čas odškrtnúť si zo zoznamu všetko, čo ti odoberá energiu a robí ťa nešťastnou – a to platí aj o partnerovi. Ak si nešťastná, chce to rázne rozhodnutie.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy