žena

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Lev

Týždenný horoskop hovorí, že aj počas nasledujúcich dní sa budeš musieť vysporiadať s dvojitou opozíciou Venuše a Marsu. Nie je to pre teba ľahké obdobie, čo sa pocitov týka. Niektoré môžu dokonca prežívať aj chvíle krízy so svojou drahou polovičkou. Pokiaľ je však medzi vami silné puto, bude možné robiť správne kompromisy a nájsť riešenie. V práci môžeš byť pod tlakom a objavia sa aj stresové situácie.

Tvoje šťastné dni sú utorok a streda.

Panna

Tvoj týždeň začne hneď veľmi príjemným pondelkom a dostať môžeš dobré správy. Šťastný Mesiac ti bude svietiť aj vo štvrtok, piatok a sobotu. V práci by ti však opozícia Merkúra mohla priniesť určité spomalenie a navádzať ťa na spochybňovanie svojich plánov. Pozor si dávaj najmä na nedeľu, kedy by mohlo v rodine vzniknúť isté napätie.

Tvoje šťastné dni sú štvrtok, piatok a sobota.

Znamenia, ktoré odhalia klamstvá.
zdroj: Unsplash/Katie Drazdauskaite

Váhy

Teba čaká vyslovene pokojný týždeň plný dobrej energie. Medzi utorkom a stredou ti Mesiac v spojení s tvojím znamením prinesie dobré správy. Šťastný a romantický bude aj počas nedele. Krásna a priaznivá Venuša dáva tvojmu vzťahovému životu náskok a pomáha aj nezadaným, aby zažili stretnutia, ktoré sú predurčené na dlhé trvanie. V práci sa budeš vedieť presadiť a aj tvoje zásluhy budú uznané.

Šťastné dni môžeš očakávať v utorok, stredu a aj v nedeľu.

Škorpión

Aj tento týždeň ťa čakajú vo vzťahovom živote hádky. Venuša v nevýhodnom postavení prináša diskusie a nedorozumenia. Ak chceš hľadať dialóg s partnerom, zameraj sa na štvrtok, piatok a sobotu, kedy budeš mať krásny Mesiac na svojej strane. Pomôže ti viac porozumieť tvojej drahej polovičke. Vďaka pomoci Merkúra by do práce mohlo prísť nejaké pekné potvrdenie.

Tvoje šťastné dni sú štvrtok, piatok a sobota.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop