Pexels/Rachel Claire

Nedeľa je dňom pokoja a mala by patriť rodine. Je to tak aj u teba doma? Tvoje znamenie si pre teba pripravilo prekvapenie, ktoré ťa veľmi zaskočí. Čítaj ďalej a dozvieš sa, čo také to bude.

Baran

Dnes sa budeš cítiť slabo. Už ráno by si mala svoje telo doplniť o vitamíny a minerály, inak môžeš ochorieť. Nechoď dnes von, zdržuj sa len doma, pretože by ťa začalo bolieť hrdlo. Namiesto prechádzky si pozri romantický film.

Býk

V nedeľu by si nemala provokovať svojho partnera, pretože by ti to nepekne vrátil. Nebuď žiarlivá a ani mu nič nevyčítaj. Keď chceš mať harmonický vzťah, musíš mu dopriať aj voľnosť a slobodu. Neboj sa ho pustiť von s niekým iným, pretože ťa nepodvedie.

Blíženci

Tvoj deň bude mierne vášnivý. Priateľ ťa prekvapí už hneď ráno a celý deň sa vďaka nemu budeš cítiť ako v rozprávke. Poobede ťa pozve von na prechádzku, ktorú si spolu užijete a budete sa cítiť ako na začiatku vzťahu. Večer ťa čaká vášnivé milovanie, ktoré skončí tvojím vyvrcholením.

Rak

Dávaj si pozor na signály. Celý deň ti bude okolie niečo naznačovať, preto je dobré, aby si mala oči otvorené. Vďaka tomu sa môžeš dostať na miesta, o ktorých by si vôbec nevedela. Zažiješ deň plný nových vecí, no nevystrašia ťa, skôr ťa potešia.

Lev

V pondelok ťa čaká kontrola u doktora, preto by si mala (aspoň) dnes dbať na svoje zdravie. Od rána jedz ovocie, zeleninu, obmedz cukor a soľ. Výsledky budeš mať viac než dobré, preto sa ničoho neboj. Večer ti na upokojenie pomôže meditácia.

Panna

Dnes budeš mať skvelý deň. Hviezdy sú na tvojej strane, preto sa ti všetko podarí a budeš najlepšia. Viac sa však sústreď na zlepšenie vzťahov a venuj rodine dostatok pozornosti. Ak by ju nemali, cítili by sa zle a odstrčene.

Váhy

Všetko ide podľa plánov, preto nemusíš podliehať panike. Vychutnaj si pokojný deň, kedy si obklopená rodinou a priateľom. Vďaka tomu načerpáš sily do ďalšieho pracovného týždňa, no zároveň aj do nového mesiaca. Bude to jazda.

Škorpión

Nezabúdaj na to, že priateľstvo je rovnako dôležité, ako láska. Ak máš nového partnera, nemala by si sa vykašlať na priateľov, ktorí boli pri tebe v single časoch. Pozvi ich dnes na kávu alebo čaj a dobre sa zabavte. Nemôžeš celé dni tráviť s niekým, koho ledva poznáš.

Strelec

Pokiaľ po niečom túžiš, môžeš ísť dnes do obchodu a kúpiť si to. Nemaj výčitky, pretože si to zaslúžiš. Pracuješ dosť tvrdo na to, aby si si mohla urobiť radosť a potešiť sa materiálnou vecou. Nie vždy je to len o dobrých pocitoch, no najmä o darčekoch.

Kozorožec

Nedeľa je sviatok. Mala by si ho osláviť, pretože od zajtra ťa čaká veľa povinností. Pokojne si ku večeri otvor víno a vypi ho s rodinou. Vďaka tomu sa utužia vaše vzťahy, lepšie sa porozprávate a budete mať uvoľnenú atmosféru. Uvedomíš si, že tak dobre si sa už dlho nebavila.

Vodnár

Pokiaľ svojmu partnerovi neveríš, mala by si sa s ním rozísť. Bez dôvery nemôžeš vybudovať kvalitný vzťah, preto si uvedom, čo cítiš. Či je to strach, nedôvera, alebo úprimnosť a 100 % viera. Podľa toho sa následne rozhodni, čo urobíš.

Ryby

Dnes sa na všetkých usmievaj, aj keď nebudeš mať dobrý deň. S úsmevom pôjde všetko ľahšie a ľudia ťa budú povzbudzovať. Povinnosti ťa nečakajú žiadne, preto môžeš bez výčitiek oddychovať a dopriať si deň pre seba. Avšak, ak budeš večer niekam cestovať, dávaj si pozor.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy