Záväzok a manželstvo. Niektorí muži sa týchto slov tak boja, že pred vzťahmi doslova utekajú. Preferujú slobodu a voľnosť.

Sú to najmä chlapi, ktorí sa narodili v týchto znameniach.

Býk

Muž v znamení Býka je opatrný, čo sa týka krokov do budúcnosti. Dáva si poriadne načas, preto u neho nie je nič nezvyčajné, keď má 40 a je stále slobodný. Do manželstva sa nehrnie, pretože mu vyhovuje žiť „na divoko“.

Ak je jeho partnerka takto takisto spokojná, môže sa stať, že sa nikdy neožení. Stačí mu len dobré jedlo, bývanie a dostatok financií na zabezpečenie chodu domácnosti.

Rak

Tento muž je majster vo flirtovaní. Pokiaľ si s ním raz začneš, uvidíš, že sa ti to zapáči. Avšak, ak hľadáš niečo dlhodobé a stabilné, od Raka to nečakaj. Pevným záväzkom sa vyhýba, pretože chce zostať navždy mladý. Jemu stačí len to, aby si mal kde užiť a kde prespať.

Po čase, keď si nájde partnerku pre život, sa dokáže presťahovať a mať spoločnú domácnosť, no bez toho, aby jej od toho sľuboval niečo viac. To už nedokáže.

Váhy

Ako už určite vieš, muž v znamení Váhy hľadá celý život rovnováhu. To sa týka aj partnerských vzťahov, kde to nemá vyriešené veľmi dlho. Na jednej strane by aj chcel, aby mal partnerku a mal ho kto ľúbiť, no na druhej strane nechce prísť o komfort, ktorý má, keď je sám.

On je typickým úkazom človeka, ktorý vyhlasuje, že single život má viac výhod, než život vo vzťahu. Neláka ho to.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.