žena

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Pred nami sú posledné februárové dni, ktoré vystrieda prvý jarný mesiac – marec. Týždenný horoskop hovorí, že pre niektoré bude krásny v oblasti srdcových záležitostí, pre iné zas v tej profesionálnej. Na aké dni sa môžeš tešiť práve ty?

Týždenný horoskop pre teba

Baran

Toto obdobie je pre tvoje znamenie obdobím zotavovania. Konečne našlo podporu Venuše, ktorá sa na teba bude usmievať. Láska sa vráti nielen pre tie, ktoré sú v stabilnom vzťahu. Single osoby zažijú stretnutia, na ktoré len tak ľahko nezabudnú. Mars ti bude zároveň dodávať krásnu energiu a bojovnosť v profesionálnej oblasti. Pozor si však dávaj na utorok a stredu, kedy by ťa Mesiac v opozícii mohol mimoriadne rozcitlivieť a znervózniť.

Medzi tvoje šťastné dni patria pondelok, štvrtok a piatok.

Býk

Týždenný horoskop hovorí, že v láske bude aj naďalej panovať napätie a tiež sa musíš pripraviť aj na hádky. Nebude ľahké nájsť dialóg s partnerom. Počas štvrtka, piatku a soboty bude okrem nepriaznivej Venuše v opozícii aj Mesiac, preto môžeš byť o niečo viac nervózna. Buď opatrná, aby si nepovedala veci, ktoré by si mohla ľutovať. V práci očakávaj dobré správy, no rátaj s únavou, najmä v druhej časti týždňa.

Tvojím šťastným dňom je pondelok.

Horoskop na dnes
zdroj: Unsplash/Alireza Esmaeeli

Blíženci

Na teba sa obloha počas tohto týždňa usmieva predovšetkým v oblasti pocitov. Krásna a priaznivá Venuša chráni tvoj vzťahový život a prináša vzrušujúce dobrodružstvá. V práci sa však môžu objaviť isté bloky či ťažkosti. Dávaj si pozor najmä na pondelok, kedy bude Mesiac v nepriaznivom postavení voči tvojmu znameniu. Počas utorka a stredy sa však zmení jeho postavenie a prinesie ti dobré správy.

Šťastné dni očakávaj v utorok a stredu.

Rak

Planéty Merkúr a Jupiter ti v priaznivom aspekte pomôžu tento týždeň konečne zrealizovať projekt, ktorý je tvojmu srdcu blízky. Výsledky nemusia prísť okamžite, no niečo sa začne hýbať. Niekto môže mať dobrú odozvu, iný si zas nájde nových spojencov. Pripraviť sa však môžeš na dlhodobý úspech. Stav všetko na šťastné dni. Nervózny Mesiaca očakávaj v prvej časti týždňa.

Tvoje šťastné dni sú štvrtok, piatok a sobota.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop