žena

Strelec

Mars a Venuša sú tento týždeň vo výhodnom postavení a sú zároveň pripravené dodať ti veľa energie či vášne. Budeš rozhodne zvodná v každej oblasti svojho života, počnúc tou sentimentálnou. Bude naozaj veľmi ťažké odolať ti. V nedeľu ti zasvieti krásny Mesiac a zažiješ romantické chvíle, na ktoré len tak ľahko nezabudneš. Pozor si len dávaj na pondelok, kedy bude Mesiac pre tvoje znamenie nervózny.

Medzi tvoje šťastné dni patrí utorok, štvrtok a piatok.

Kozorožec

Týždenný horoskop hovorí, že po vyslovene treskúcom mesiaci február, najmä čo sa pracovnej oblasti týka, ťa čaká nemenej zaujímavý začiatok marca. Dobré správy na seba nenechajú dlho čakať, najmä v profesionálnej sfére,  ktorú sa postarajú hneď dve planéty – Jupiter a Merkúr. Viaceré konečne nájdu silu a odvahu venovať sa niečomu, čo ich skutočne nadchlo.

Tvoje šťastné dni sú štvrtok a sobota.

Žena ukazuje zuby
zdroj: Unsplash/Michael Dam

Vodnár

Aj tento týždeň môžeš počítať s dvojitou konjunkciou Venuše a Marsu. Táto dvojica planét v tvojom znamení ti prinesie skutočne nákazlivú energiu a povedať ti nie bude prakticky nemožné, či už v emocionálnej alebo pracovnej oblasti. Dobré správy môžu prísť v utorok a stredu, keď budeš mať na svojej strane krásny Mesiac.

Šťastné dni očakávaj počas utorka a stredy

Ryby

Planéta Merkúr vstúpila do konjunkcie s tvojím znamením a pomáha ti realizovať projekt, ktorý je tvojmu srdcu blízky. Nájsť môžeš zaujímavých spojencov a partnerov. Nebudú chýbať stretnutia, na ktoré nezabudneš, a udiať sa tak môže najmä vo štvrtok, piatok a v sobotu. Počas týchto dní ťa podporí krásny a šťastný Mesiac. Počas pondelka však bude v opozícii, kedy sa môžeš cítiť trochu nervózne.

Tvoje šťastné dni sú štvrtok, piatok a sobota.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop