znamenia

Každá sme iná a je to v poriadku. Niektoré si užívajú viac slobodu, iné svoj život zakladajú na romantickom partnerskom zväzku. Astrológia však hovorí aj o tých, ktoré málokedy zotrvajú vo vzťahu. Patríš medzi tieto štyri znamenia aj ty?

Znamenia, ktoré sú málokedy vo vzťahu

Baran

Žena Baran je vedená ohnivým duchom Marsu a prosperuje v autonómii a sebaobjavovaní. Jej dobrodružná duša často nachádza uspokojenie v skúmaní vášní namiesto toho, aby sa pohybovala v skutočnom vzťahu.

Takáto žena hľadá skôr naplnenie v dobývaní svojich cieľov, ktoré jej dodávajú veľa sily. Práve tú využíva vo svete sebaobjavovania.

Býk

Žena tohto znamenia je uzemnená stabilitou Zeme, čo často využíva v radostiach života. S vrodenou láskou k pohodliu a bezpečnosti si môže zvoliť cestu sebauspokojenia pred romantickými zápletkami.

Jej zmyselná povaha ju často vedie k tomu, aby si nezávisle vychutnávala slasti života, čím sa vzťah stáva druhoradým cieľom vo veľkej symfónii jej existencie.

single žena
zdroj: Pexels/Marcelo Chagas

Blíženci

Tejto žene vládne Merkúr, planéta komunikácie a je zároveň prirodzenou prieskumníčkou. Jej neukojiteľná zvedavosť a potreba mentálnej stimulácie ju poháňa k nespočetnému množstvu záujmov a dobrodružstiev.

Vzťahy tak môžu ustúpiť do úzadia v čase, keď žena Blíženec objíma obrovský svet vedomostí a rôznorodých skúseností. Práve tým podporuje pocit naplnenia, ktorý presahuje tradičné hranice romantických vzťahov.

Škorpión

Hlboká a tajomná žena Škorpión je vedená intenzívnou energiou Pluta. Jej emocionálna túžba po hlbokých spojeniach ju môže viesť k tomu, že uprednostní sebaobjavovanie pred vzťahmi.

Táto žena často nachádza útechu vo svojich spletených emóciách a radšej sa rozhodne rozlúštiť zložitosti v sebe namiesto toho, aby ich zdieľala s partnerom.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy