Pexels/Lucas Souza

Prvý víkendový deň ti prinesie nové nápady, no aj posledné šance na to, aby si napravila to, čo si cez týždeň pokazila. Čítaj ďalej a podľa svojho znamenia zisti, čo musíš urobiť.

Baran

Čaká ťa deň plný zhonov a stresov. Nezabúdaj na to, že je sobota, preto sa nemusíš nikam ponáhľať. Nakoniec všetko dobre dopadne a v niektorých prípadoch ešte lepšie, než si čakala. Večer si otvor fľašu vína.

Býk

Určite už veľmi dobre vieš, že by si sa mala naučiť hospodáriť s peniazmi. Vďaka tomu ti nebude ľúto, keď ti celá výplata „odíde“ na bežné poplatky. Dnes si vychutnaj posledné nákupy a cez týždeň sa pusti do finančného kalendára.

Blíženci

Pamätaj si, že úspech nie je len to, čo dosiahneš, no hlavne to, ako sa pri tebe ľudia cítia. Maj dnes dobrú náladu, pretože budeš obklopená samými dobrými osobami, ktoré majú pre teba význam. Vďaka tomu sa budeš cítiť naozaj šťastne a úspešne.

Rak

Dnes máš poslednú šancu, aby si urovnala všetky nezhody, ktoré máš s priateľom. Ak to tak neurobíš, môže sa stať, že budúci týždeň navrhne pauzu. A všetci dobre vieme, ako pauzy zvyčajne končia.

Lev

Mala by si sa snažiť čo najviac upratovať, pretože poobede k tebe môže prísť neohlásená návšteva. Avšak, všetko „zlé“ je pre niečo dobré. Aspoň sa po dlhšom čase uvidíš so známymi, na ktorých si aj zabudla.

Panna

Sobota pre teba bude plná nových vecí. Každý, kto ťa stretne, ti otvorene povie svoj názor na to, na čo sa ho opýtaš. Budeš v nemom údive, no na konci dňa si povieš, že to bolo super. Občas by si mala mať otvorený a úprimný deň aj ty.

Váhy

Ver tomu, že dnes sa na teba usmeje šťastie. Už od rána budeš plná energie a všetky úlohy si splníš ešte doobeda. Vďaka tomu budeš mať voľno a zvyšok soboty bude v tvojej réžií. Môžeš sa vybrať na turistiku.

Škorpión

Mala by si dať šancu mužovi, ktorý sa o teba už dlhšie snaží. Sobota je ideálny deň na rande, preto by si to nemala prepásť. Využi to, inak sa táto šanca už nemusí opakovať. Ak sa ti rande nebude páčiť, ďalšie už nemusí byť – všetko je na tebe.

Strelec

Dostaneš ponuku na zmenu svojej vizáže. Či už to bude od profesionála alebo len od tvojej blízkej kamarátky, využi ju. Po premene sa budeš cítiť ako nový človek a to ti vráti chuť žiť. Celý víkend budeš hviezda.

Kozorožec

Aj keď je dnes sobota, tvoja bude pracovná. Mala by si pracovať na svojich úlohách, ktoré si nesplnila cez týždeň. Snaž sa o to, aby si ich už konečne dokončila a nemusela pracovať aj zajtra. Hádkam sa však vyhneš a čaká ťa pokojný deň.

Vodnár

Dnes sa budeš cítiť mierne slabo, preto by si mala zostať ležať alebo aspoň oddychovať. Určite nerob nič ťažké, pretože večer by ti mohlo byť ešte horšie. Zavolaj svojej sestre a dohodni sa s ňou, aby ťa prišla pozrieť.

Ryby

Mala by si sa venovať iba sebe a svojmu partnerovi. Pokiaľ žiadneho nemáš, urob si čisto svoj deň. Naplno sa rozmaznávaj a dopraj si všetko, na čo máš chuť. Dnes máš posledný deň oddychu, pretože tie nasledujúce sa nezastavíš.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy