žena

A je tu. Pred nami je ďalší februárový týždeň, ktorý bude pre viaceré znamenia zverokruhu priaznivý. Týždenný horoskop hovorí, že na niekoho čaká krásne obdobie v láske, na iného zas v profesionálnej sfére. Nachádzajú sa však medzi nami aj také, ktoré sa budú musieť počas nastávajúcich dní popasovať s viacerými problémami. Na čo sa máš pripraviť ty?

Týždenný horoskop pre teba

Baran

Tento týždeň k tebe prichádzajú skvelé správy. Už od soboty sa planéta lásky vráti do tvojho znamenia a bude žiariť vo tvoj prospech. Týždenný horoskop hovorí, že milostné útrapy, ktoré ťa prenasledovali v poslednom období sa stanú len vzdialenou spomienkou. Aj Mars sa od stredy stáva pre teba priaznivým a postará sa o pekné oživenie energie.

Medzi tvoje šťastné dni patria utorok a streda.

Býk

Počas tohto týždňa vstúpia dve planéty do „nepriateľského“ znamenia Vodnára a tým sa pre teba začne trochu komplikovanejšie obdobie. Venuša a Mars sa postarajú o úbytok energie a tiež o isté útrapy v milostnom živote. Nie vždy bude ľahké nájsť s partnerom dialóg a vedieť si navzájom porozumieť. Zameraj sa na štvrtok alebo piatok, kedy ti krásny Mesiac pomôže odhaliť viac tvoje emócie.

Tvoje šťastné dni sú štvrtok a piatok.

zdroj: Pexels/ Marcelo Chagas

Blíženci

Počas nastávajúcich dní bude Venuša opäť aktívna vo tvoj prospech a počnúc piatkom sa na teba môže usmievať láska. Pokiaľ január a prvá časť februára podrobili tvoj vzťahový život nejakej skúške, teraz bude mnoho ľahšie porozumieť si a komunikovať s tvojou drahou polovičkou. Pre nezadané môžu prísť zaujímavé stretnutia. Stav všetko na šťastné mesačné dni, ktoré budú pre teba veľmi príjemné a pozitívne.

Šťastné dni očakávaj cez víkend.

Rak

Od toho týždňa už Venuša a rovnako aj Mars nebudú v opozícii voči tvojmu znameniu, preto si môžeš vydýchnuť. Kúsok po kúsku budeš môcť získať späť  energiu, ako fyzickú, tak aj duševnú. Aj v láske nájdeš trochu viac pokoja po období, ktoré bolo pre teba vyslovene náročné. Počas niektorých dní ti bude navyše svietiť krásny s šťastný Mesiac, ktorý ťa podporí. Užívaj si túto pohodu, zaslúžiš si ju.

Tvoje šťastné dni sú štvrtok a piatok.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop