Ako iste vieš, znamenie ti vie veľa povedať o tvojej povahe. Po horoskope o tom, aký koláč sa k tebe hodí, si dnes môžeš prečítať o tom, aké jedlo vystihuje najlepšie tvoju povahu a mala by si ho jesť.

Baran

Pre teba sú charakteristické pálivé a štipľavé jedlá. Môžeš zjesť hocičo, ak tam bude dosť čili papričiek, chrenu, cesnaku alebo wasabi. Poriadne ťa to jedlo vyštípe a potom sa budeš cítiť ako nový človek.

Býk

Tvojím jedlom je čokoláda alebo palacinky. Obe jedlá sú pre teba ako stvorené a nemôžeš si vybrať iba jedno z nich. Najlepšie pre teba je, ak ich spojíš a urobíš si palacinky s čokoládou.

Blíženci

Najviac ti chutí pizza a z nápojov káva. Niekedy si dokonca myslíš, že všetko zvládaš vďaka tej tmavohnedej tekutine, ktorú piješ každé ráno. Pizza je u teba klasika, pretože ju miluješ na všetky spôsoby a rada si ju robíš aj doma.

zdroj: Pexels/Liza Summer

Rak

Tvojím jedlom je polievka a večer čipsy. Polievka ťa krásne zahreje a máš ju rada práve kvôli tomu, že obsahuje veľa vitamínov (hlavne vývar) a nie je moc kalorická. To si vynahradíš večer, pretože ku filmom alebo seriálom miluješ jesť čipsy.

Lev

Halušky. Čo viac dodať. Si verná klasike a tá ťa aj vystihuje. Halušky sú národným jedlom a všetci ich milujú. Rovnako je to aj pri tebe – všetkým sa páčiš a chceš byť stredobodom pozornosti.

Panna

Miluješ jesť šaláty a namiesto čipsov rada chrumkáš orechy. Nie si moc vyberavá, no na svoju postavu si dávaš pozor. Šaláty sú pre teba skvelá voľba, pretože sa dajú pripraviť na veľa spôsobov. O orechoch netreba veľa hovoriť – miluješ všetky.

Váhy

Najviac sa ti hodí popcorn a neodoláš čokoládovým dezertom. Hoci sa snažíš jesť tak, aby si do seba dostávala aj vitamíny, občas zhrešíš a dáš si niečo nezdravé. Popcorn je tvoja jasná voľba. Ak ide o dezerty, nepohrdneš čokoládovými.

zdroj: Pexels/Dima Valkov

Škorpión

Tvojím jedlom je kuracie mäso a môže byť pripravené na všetky spôsoby. Ak si pripravuješ pizzu, miluješ na nej olivy. Si klasická a nerada experimentuješ v kuchyni – to si nechávaš niekde inde. Pri jedle máš rada, ak je jednoduché, no zároveň ťa zasýti.

Strelec

Špagety s mäsovými guličkami. Rada sa vraciaš do detstva a robíš si špagety s paradajkovou omáčkou. Toto jedlo ťa vystihuje najviac, pretože máš aj starú dušu, ktorá miluje nostalgiu. Špagety s mäsovými guličkami ti pripomínajú rodičov.

Kozorožec

K tebe sa najviac hodí omeleta s rajčinami. Miluješ rýchle a sýte jedlá, ktoré vyzerajú pekne. Čo sa dá na omelete pokaziť? Zvládneš ju aj vtedy, ak s varením nemáš extra skúsenosti. Z orechov nepohrdneš pistáciami. Chutia ti najviac.

Vodnár

Smoothie. Snažíš sa jesť zdravo a od nového roka vedieš aktívny životný štýl. Zo zdravých jedál sa ti najviac hodí smoothie, pretože sa dá pripraviť na veľa spôsobov a môžeš do neho prepašovať zeleninu.

Ryby

Rezeň s kašou. Čo by viac vystihovalo tvoju povahu? Vôbec nepotrebuješ jesť zeleninu alebo ovocie, tvoju dušu a brucho najviac uspokojí rezeň s kašou. Neexistuje nič lepšie, čo by sa hodilo k tvojej povahe.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.