Znamenia zverokruhu

Niektorá má rada šperky, iná zas topánky či kabelky. Nachádzajú sa však medzi nami aj také, ktoré sa podľa astrológie líčia s vášňou a make-up je tým, čo si vychutnávajú najviac. O ktoré znamenia zverokruhu ide?

Znamenia, ktoré sa líčia s vášňou

Baran

Ženy v znamení Barana sú známe svojou odvážnou a nebojácnou povahou. K samotnému make-upu pristupujú s rovnakou mierou sebadôvery a nikdy sa nevyhýbajú skúšaniu nových trendov. Ich odvážny duch sa odráža aj vo výbere žiarivých farieb na pery, nápadného vzhľadu očných tieňov a experimentálnych štýlov líčenia.

Lev

Levy majú prirodzený cit pre dramatickosť a ich hra s líčením nie je taktiež výnimkou. Ženy tohto znamenia vnímajú svoju tvár ako plátno na sebavyjadrenie. Obľubujú žiarivé a trblietavé odtiene farieb, ktoré priťahujú pozornosť. Ich sebavedomie vyžaruje z každého ťahu štetcom.

Líčenie a skincare
zdroj: Pexels/Thirdman

Váhy

Pre ženy tohto znamenia je make-up vyjadrením ich rovnováhy a harmónie. Majú vrodený zmysel pre estetiku, ktorý im umožňuje vytvárať uhladený a elegantný vzhľad. Váhy inklinujú k jemným a sofistikovaným štýlom líčenia, ktoré zvýrazňujú ich prirodzenú krásu a vyžarujú zmysel pre pôvab.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy