Aj dnes ti prinášame denný horoskop, v ktorom zistíš, čo všetko môžeš dnes očakávať na základe znamenia, v ktorom si sa narodila. 

Baran

Ak sa dnes dopustíš chyby, priznaj si to a nezabudni ani na ospravedlnenie. Tvoj deň nepatrí práve medzi tie, kedy by si mohla nad tým len mávnuť rukou. Mohlo by to vyvrcholiť až do hádky.

Býk

Budeš sa musieť postaviť rozhodnutiam. Čakajú ťa veľké zmeny, ktoré ovplyvnia tvoje ďalšie kroky. Tentokrát daj na vnútorný hlas. Pozorne počúvaj, čo ti šepká. Intuícia ti bude nápomocná.

Blíženci

Črtá sa ti nová známosť. Nemusíš mať obavy, stretneš niekoho, kto bude stáť za to, aby si si ho všimla. Daj mu šancu. Vaša rozdielnosť bude to, čo vás zblíži, vzájomne sa budete dopĺňať.

Rak

Tento deň je priam stvorený na získanie nových kontaktov či priateľstiev. Obohatí to tvoj osobný život a konečne tak dosiahneš pocit naplnenia, po ktorom si túžila. Mať okolo seba ľudí, s ktorými sa cítiš báječne, je dar.

Lev

V rodine sa objaví hádka. Nepripisuj jej až taký význam. Pôjde len o maličkosť, ktorá sa napokon raz-dva vyrieši, a opäť bude dobre. Avšak, trochu viac by si sa mala zaujímať o svojich blízkych.

Panna

Dnešný deň ti prinesie kopec úžasných zážitkov. Po práci konečne voľno a ty si ho užiješ tak, ako si si vždy želala. Navyše, hviezdy šepkajú, že ťa čaká nečakané stretnutie s niekým, kto ti pomotá hlavu.

Váhy

Ráno chaos a menšie konflikty, ale niekedy poobede očakávaj mimoriadne skvelú správu, ktorá ťa poteší. Neprežeň to ale s radosťou, pokiaľ to preceníš, pád z veľkej výšky bude veľmi bolieť.

Škorpión

Tento deň využi na prípravu všetkých vecí, ktoré musíš počas tohto týždňa stihnúť. Raz to budeš musieť urobiť aj tak. Nevymýšľaj a pusti sa do toho v predstihu. Len tak môžeš skončiť skôr a potom robiť len to, čo uznáš za vhodné.

Strelec

Hviezdy pri tebe stoja, nemusíš mať obavy. Nech ti povie tvoj priateľ čokoľvek, riešenie sa nájde. Raz sme hore a raz dole. Zober si z toho len ponaučenie do budúcna, aby si vedela nabudúce reagovať lepšie.

Kozorožec

Čoho sa chytíš, hneď sa podarí. Jednoducho, šťastena stojí pri tebe. Ale aj tak to neprežeň a maj v sebe pokoru. Dnes ju máš ty, zajtra môže mať ktokoľvek iný a ty budeš zas tam, kde si bola doteraz.

Vodnár

Teš sa, že tvoj vzťah prekvitá a vedz, že naďalej aj bude. Ste spriaznené duše. Vychutnajte si dnešok spolu. Obaja to chcete a potrebujete. Láska je liek proti všetkým stresom sveta.

Ryby

Radšej drž jazyk za zubami. Ak sa tým budeš riadiť, deň preplávaš relatívne v pohode. Pokiaľ využiješ svoj ostrý slovník, môžeš tým pekne nahnevať partnera a namiesto pekných chvíľ sa budete iba hádať.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.