Photo by Christian Fregnan on Unsplash

Ľudí môžme prirodzene deliť do rôznych skupín. Optimisti, pesimisti, realisti, … každý človek má totiž dané vlastnosti, vnímanie i reagovanie inak. Zatiaľ čo niektorí hľadajú na veciach len to najlepšie, iní vidia iba negatíva. Tú negatívnu energiu zo seba priam vyžarujú okolo seba. Vieš, ktoré 3 znamenia zverokruhu k takým ľuďom patria?

Kozorožec

Človek narodený v tomto znamení je praktický, ctižiadostivý a má reálny pohľad na svet. Okrem toho sa vyníma praktickosťou a ostražitosťou. V spoločnosti hovorí to, čo ľudia chcú počuť a nerád odhaľuje veci o sebe. Potom sa môže stať, že ho ľudia vnímajú ako falošného. Ak niečo nie je podľa jeho predstáv, bude dupať nohami ako malé dieťa a nechce si nikdy pripustiť, že nemá pravdu. Veci berie až príliš vážne a preto sa nedokáže uvoľniť a zabaviť, čím často skazí náladu aj ľuďom okolo.

Škorpión

Človek v tomto znamení je azda najkomplikovanejším vôbec. Ľudia ho často nechápu a odsudzujú. Najskôr to začne prvým dojmom – keď Škorpión stretne niekoho nového hĺbavo a bez slova si ho prezerá a analyzuje. To v ľuďoch vyvoláva nepríjemný pocit odcudzovania. Neotvára sa pred nikým, koho dobre nepozná a preto vyzerá, že ho debata v spoločnosti ani nezaujíma. Rovnako tak ho často nezaujíma ani názor ľudí, čo ich môže uraziť. V kombinácii s tvrdohlavosťou a neschopnosťou prehrávať to z neho nerobí človeka, ktorého iní milujú.

Strelec

Strelec je vo všeobecnosti považovaný za optimistického človeka, no okolie ho vníma negatívne najmä kvôli tomu, že diplomacia mu nič nehovorí a preháňa to s úprimnosťou. Skôr, ako si uvedomý, že jeho slová môžu ublížiť, už ich vysloví. Občas býva príliš prchký a výbušný, čo tiež nepôsobí dobrým dojmom. Negatívne pôsobí aj jeho postoj k vzťahom – uprednostňuje jednorázové záležitosti pred vážnym vzťahom, a ani pojem nevera mu nie je cudzí.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy