Týždenný horoskop
Pexels/Pixabay

Nový týždeň prináša opäť ďalšie výzvy a prekážky, ktoré musíme prekonať. Náš týždenný horoskop ti odhalí, ako na tom bude tvoje znamenie nasledujúce dni.

Baran

Tento týždeň sa bude niesť v znamení zmien. Tie ťa môžu čakať v oblasti práce, no aj rodiny. Mala by si byť pripravená na každú situáciu. Inak si budeš zvykať na nové veci veľmi ťažko.

Vo vzťahu môžeš tiež očakávať zmenu, ale nebude drastická. Skôr by sa dalo povedať, že ťa milo prekvapí. Pokiaľ si nezadaná, možno si konečne niekoho nájdeš.

Čo sa týka zdravia, môžeš sa cítiť mierne unavene. Pomocnú ruku ti podá horčík, tak ho nezabudni užívať. Bude ti lepšie.

Býk

Nasledujúce dni budeš mať poriadne náročné, ale neexistuje nič, čo by si nezvládla. V práci ťa čaká veľa povinností, ale aspoň budeš mať o pár dní voľno.

V partnerskom vzťahu sa dokonca môže objaviť hádka, ale nevyhroť to. Rozchod by nebol príjemný ani pre teba, ani pre tvojho priateľa. Ak si single, využi tento čas na pomoc druhým.

V oblasti zdravia sa ti bude dariť. Keď nie v živote, tak aspoň tu, však? Nemusíš sa obávať žiadnej chrípky, žiadna choroba ťa nezlomí.

Blíženci

Týždenný horoskop pre teba bude viac než pozitívny. Keďže je ešte stále tvoje obdobie, bude sa ti vo všetkom dariť. Nemusíš sa ničoho báť, každú prekážku zvládneš s úsmevom.

Aj vo vzťahu bude všetko v najlepšom poriadku. Tešiť sa môžeš na výlet s priateľom, ktorý bude dobrý nápad a osvieženie v týchto dňoch. Keď nikoho nemáš, sústreď sa na seba a dopraj si veľa relaxu.

Čo sa týka tvojho zdravia, nebudeš prechladnutá, no nemala by si nič podceňovať. Každý deň si dopraj dávku vitamínov, najmä C a B.

Rak

Práve teba čaká pravdepodobne najhorší týždeň, lebo budeš stáť pred rozhodnutím, ktoré nebude ľahké. Akokoľvek sa rozhodneš, aj tak niekomu ublížiš.

V partnerskom vzťahu budeš možno cítiť napätú atmosféru, no to len preto, že budeš mať náročný týždeň. Skús sa od toho odosobniť. Pokiaľ si sama, venuj sa kamarátom a rodine. Tvoju podporu budú potrebovať.

Imunitu budeš mať mierne oslabenú, preto by si nemala riskovať a zdržiavať sa vonku. Oddychuj doma a pusti sa do varenia zdravých jedál.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy