Týždenný horoskop
Pexels/Pixabay

Lev

Nasledujúce dni budú pre teba priemerné. V tvojom živote sa nestane nič, z čoho by si spadla na zadok, preto buď pokojná. Pracuj na úlohách, ktoré máš a nestresuj sa.

Vo vzťahu sa nič významné neudeje, skôr budeš mať pocit, že vzťah padá do stereotypu. Mala by si porozmýšľať čo bude ďalej. Ak si nezadaná, práve teraz máš príležitosť na nový vzťah.

V oblasti zdravia to bude premenlivé. Jeden deň môžeš cítiť únavu, no ten druhý zase energiu a zlepšenie o 100 %. Bude to ako na hojdačke.

Panna

Hviezdy ti nie sú veľmi naklonené. Zo začiatku to bude vyzerať veľmi zle, lebo sa môžeš pohádať s kolegami, ale ak sa posnažíš, vyriešite to v priebehu ďalších dní.

V partnerskom vzťahu to tiež vyzerá na hádky, preto by si mala pracovať na svojom sebaovládaní. Ak nie, priateľovi by si mohla ublížiť. Keď nikoho nemáš, nikoho si ani nenájdeš, bohužiaľ.

Čo sa týka tvojho zdravia, mala by si začať cvičiť. V poslednej dobe ťa bolí chrbát, preto si nájdi relaxačné cvičenia a vyskúšaj cvičiť aspoň trikrát počas tohto týždňa.

Váhy

Počas nasledujúcich dní ťa čaká prekvapenie. Očakávaj ponuku na novú prácu alebo pozvanie na dovolenku. Budeš mať dobrú náladu, preto sa nemusíš báť zlyhania. Nič také sa nestane.

Keď už vo vzťahu si, môže sa tvoj priateľ rozhodnúť, že je na čase posunúť sa ďalej. Čo ty na to? Ak si však sama, žiadny posun sa nebude realizovať. Neteš sa zbytočne.

V oblasti zdravia sa nemusíš ničoho báť. Imunitu budeš mať silnú, preto si môžeš dovoliť riskovať. Vyskúšaš adrenalínový šport?

Škorpión

Ty by si si mala dávať pozor, lebo tieto dni môžu ovplyvniť to, ako bude vyzerať tvoja budúcnosť. Mala by si sa o seba viac starať a to nielen v oblasti súkromného života.

Zaujímať by si sa mala aj o priateľa, lebo ak sa bude cítiť zle, kto mu pomôže? Buď mu oporou a nerozídete sa. Keď si nezadaná a priateľa nemáš, pomáhaj kamarátkam so vzťahmi.

A čo tvoje zdravie? To bude premenlivé. Pár dní sa môžeš cítiť dobre, no ku koncu týždňa ťa môže skoliť bolesť hrdla a zvýšená teplota.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy