Žena v červenom kabáte, ktorá verí na znamenia

Komu by nepadlo vhod finančne si prilepšiť ten mesiac v roku, kedy máme všetci hádam tie najväčšie výdavky? Vianoce sú pred dverami a to okrem klasických poplatkov znamená aj platenie výzdoby, plnej chladničky a darčekov pre blízkych. Tri znamenia zverokruhu sa môžu tešiť na to, že kvôli tomu nebudú v strese.

Práve naopak, finančne si ešte aj prilepšia. Vďaka tomu ich čaká v tejto oblasti lepší mesiac a menej stresu z toho, ako potiahnu sviatky. Kto teda bude mať šťastie na peniaze tentokrát? Budeš to konečne ty?

Rak

Ako predpovedal veľký horoskop na december, práve Rak sa môže radovať z plnej peňaženky, vďaka čomu budú Vianoce naozaj štedré. Peniaze navyše by sa mali objaviť za prácu, ktorú robil navyše, aby si to naozaj odmakal, alebo hviezdy naznačujú aj dobrý tip v lotérii. Milióny to síce nebudú, ale pôjde o sumu, ktorá nie je na zahodenie.

Panna

Vianočné bonusy podľa veľkého horoskopu čakajú aj Pannu. Nepôjde pritom len o peniaze ako také, ale aj materiálne odmeny, vďaka ktorým ušetrí poplatky a ako sa hovorí, ušetrené = zarobené.

Pozor však na to, aby peniaze navyše nezmizli z účtu rýchlo a nepremyslene, bola by škoda, ak by potešenie trvalo len krátko. Ak patríš k tomuto znameniu a chcela by si ich využiť, radšej poteš niečím pekným svojich blížnych. Inokedy na to nemusíš mať možnosti.

Blíženci

Tieto tri znamenia uzatvárajú Blíženci. Aj keď budú mať veľa práce, práve v období medzi sviatkami prídu k väčšiemu obnosu. Zrejme to budú dary v podobe peňazí od rodiny, ktorá sa rozhodne, že toto bude tentokrát lepší darček.

Dobre to vyzerá aj s nejakou súťažou, v ktorej by sa mohlo podariť konečne uspieť. Pozor však, aby si to na vlastné náklady nepreháňala. Výhra je len jedna. Ak si však bola vždy vernou súťažiacou, šťastie by ti mohlo konečne priať.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy