Týždenný horoskop

Víkend je vždy taký krátky, zatiaľ čo v týždni máme pocit, že tie dni trvajú niekoľko rokov. Ak si zvedavá, čo si pre teba pripravilo tvoje znamenie, čítaj ďalej svoj horoskop.

Pokiaľ si zvedavá, čo ťa čaká ešte do konca septembra, prečítaj si tiež mesačný horoskop. Už ťa prepadla jesenná depresia alebo si udržiavaš letný vibe?

Horoskop na tento týždeň

Baran

Tebe tento týždeň dopraje ideálny čas na to, aby si sa zoznámila s niekým novým. Priatelia ťa pozvú cez víkend na svadbu, preto by si nemala otáľať a niečo so sebou robiť.

Možno práve tam stretneš niekoho, z koho sa „vykľuje“ tvoja spriaznená duša. Nemusí to byť ten najkrajší muž v miestnosti, no hlavne, že bude za najkrajšiu považovať teba.

Mladomanželia s hosťami počas svadby
zdroj: Unsplash/Leonardo Miranda

Býk

Tento týždeň bude priaznivý na to, aby si sa vrhla do práce s plným nasadením. A keď si teraz oddychovala, veríme, že to pôjde ľahšie.

No nemala by si sa moc presiľovať, pretože ťa môže ku koncu týždňa skoliť chrípka, varuje ťa horoskop. Dávaj si pozor na svoju imunitu, pi teplé čaje a dobre sa obliekaj. Počasie vie byť veľmi zradné.

Blíženci

Nemala by si sa obávať zmeny, ktorú ti prinesie tvoja práca. Ak budeš na vážkach, neboj sa a choď do toho, pretože si po tom dlho túžila.

V strede týždňa ťa môže čakať ľahký flirt, ktorý možno skončí milovaním, avšak nečakaj z toho niečo viac. Na to, aby si si našla vzťah, potrebuješ hlbšie záujmy a nielen nezáväzné komunikovanie.

Žena sa pozerá do počítača
zdroj: Unsplash/Anete Lūsiņa

Rak

Tento týždeň budeš musieť urobiť jedno dôležité rozhodnutie, ktoré ovplyvní tvoj život. Mala by si si ho dobre premyslieť, pretože tvoje posledné slovo bude mať obrovskú váhu.

Problémy ťa nečakajú takmer žiadne, avšak ku koncu týždňa ťa môžu dostihnúť hádky. Nevystavuj sa zbytočnému stresu, pretože ťa to môže stáť dobrú náladu.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy