Žena počas jesene

So septembrom prichádza aj zmena ročného obdobia, klasická melancholická jeseň, podľahneš jej aj ty? Prečítaj si svoj mesačný horoskop.

Aký horoskop si pre teba pripravili hviezdy?

Baran

Život

Horoskop vraví, že vďaka prvej polovici mesiaca nájdeš pokoj a oddych. Tvoje spory vo vzťahu i rodine sa vyriešia a konečne objavíš dlho očakávané pokojné obdobie. Dopraj si neskorú dovolenku s priateľom alebo aj sama, nebude mu to prekážať. Vďaka oddychu sa namotivuješ na prácu, ktorá ťa neskôr v mesiaci čaká.

Láska

Nezabúdaj na komunikáciu. V posledných dňoch si dosť kašlala na lásku, ktorú by si mala prejavovať tvojmu priateľovi. Naprav to pozvaním na malé rande a všetko sa vráti opäť do normálu. Ak druhú polovičku nemáš, neseď doma na zadku a vyraz niekam do mesta.

Zdravie

Horoskop ti radí, že pri nočných potulkách by si sa nemala zabudnúť dobre naobliekať, hrozí ti, že prechladneš, predsa len, september so sebou prináša aj chladnejšie noci.

Vzťah sa vyvíja dobre
zdroj: Pexels/Angel Balderas Nieves

Býk

Život

Neboj sa odviazať. Takmer celé leto si sedela doma ako kôpka nešťastia. Chýba ti odvaha, ktorú ti september poskytne. Choď sa zabaviť, spoznáš množstvo nových kamarátov. Rodina na teba počká, je si vedomá, že si celé leto trávila s nimi.

Láska

Prestaň mať toľké obavy, že by ťa priateľ mohol podviesť. Ľúbi ťa, nemá na to dôvod. Chýba ti dôvera. Navrhni, aby ste šli na spoločný výlet, do kina alebo na večeru. Spojí vás to a posilní to váš vzťah.

Zdravie

Od toľkého sedenia doma ti chýba vitamín D, dávaj si pozor na imunitu, máš ju veľmi slabú. Kúp si vitamíny a pravidelne ich užívaj inak by si mohla ochorieť. Choroba by sa ťa držala celý mesiac.

Blíženci

Život

Dostihne ťa karma. Tvoje správanie bolo posledných pár dní viac než toxické. Atmosféra doma je veľmi napätá, nepodceň to a snaž sa upokojiť svoje výkyvy nálad. Poteš mamu a pomôž jej upratať, aj ona má povinností nad hlavu.

Láska

Ak máš pocit, že sa tvoj partner na teba hnevá, bude to pravda. Skús sa s ním porozprávať a ovládaj pri tom svoj tón hlasu. Aj on už je z teba nervózny. Nezabúdaj taktiež aj na svojich súrodencov, choď ich navštíviť.

Zdravie

Usmej sa už konečne! Okolie ocení, keď ťa konečne uvidí s úsmevom na tvári. Pozitívna nálada ti prinesie aj dobrú imunitu.

Rak

Život

Povinnosti, povinnosti a stále len povinnosti. Nevyhneš sa im. Počas leta si trochu zanedbala prácu a teraz ťa to dobehne. Buď na svojho šéfa milá, inak ti hrozí vyhadzov.

Láska

Prechádzaš momentálne tým najlepším obdobím roka. Vzťah sa ti nádherne rozkvitá a všetko je krásne ružové. Horoskop ti radí porozprávať sa s partnerom o spoločnej rodine. Máš totižto veľkú šancu, že ti začne niekto kvitnúť aj pod srdcom.

Zdravie

Nemáš sa čoho obávať, imunitu máš silnú. Môžeš pocítiť mierne zhoršenie zraku, ale to hneď odíde, bude to len pracovné vyčerpanie.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy