Nový týždeň so sebou prináša vždy nové výzvy a prekvapenia. Uvar si rannú kávu a vychutnaj si horoskop na tento týždeň 13. 9. do 19. 9. 2021. 

Baran

Prvá polovica týždňa bude pre teba úspešná. V práci sa ti bude dariť a nebudeš mať povinnosti navyše, kvôli ktorým by si si musela brať nadčas. Potom by si sa mala venovať iba sebe, nikomu inému, pretože môžeš vyhorieť.

Ak si zadaná, vo vzťahu môžeš očakávať miernu výmenu názorov, avšak neohrozí vás to a rozhodne sa kvôli tomu nerozídete. Pokiaľ si single, zmenu nečakaj. Pekní muži ťa budú obchádzať.

Býk

Tento týždeň si pre teba pripravil nepríjemné správy. Už od dnes sa nebudeš cítiť dobre a to sa v priebehu týždňa zhorší. Návštevu doktora by si nemala odkladať, pretože to môže byť niečo vážnejšie. Rodina sa o teba dokáže postarať, preto sa nemusíš ničoho báť.

Pokiaľ si vo vzťahu, partner ťa bude vo všetkom podporovať a znovu sa utvrdíš v tom, ako veľmi ho miluješ. Ak si nezadaná, čakajú ťa šance na večerné flirty, ale dávaj si pozor na to, komu dôveruješ.

Blíženci

Tvoj týždeň bude plný pohody a radosti. Nič nové ťa nečaká a tak sa budeš venovať veciam, ktoré si nestihla minulý týždeň. Ku koncu sa môžeš cítiť frustrovane, preto si vybav dovolenku a už v piatok pôjdeš spoznávať inú krajinu.

Vo vzťahu sa budeš cítiť stále milovaná, aj keď ťa tvoj priateľ bude štvať a robiť ti napriek. Pokiaľ si single, užívaj si tento život dokým môžeš, keď príde muž, budeš mať iné povinnosti.

Rak

V prvej polovici týždňa ťa bude každý potrebovať. Aspoň nachvíľu sa budeš cítiť užitočná, pretože budeš pomáhať ľuďom, ktorí sa na teba spoliehajú. Vo štvrtok a piatok by si mala ísť cvičiť a plávať, pretože budeš cítiť únavu na celom tele.

Ak si zadaná, môžeš sa pripraviť na romantický večer v podaní tvojho priateľa. Pripraví ti prekvapenie, o ktorom nebudeš vedieť. Ak si nezadaná, môžeš vyraziť večer von, pretože celý týždeň bude mesto žiť. Možno niekoho spoznáš.

Lev

Tento týždeň sa budeš musieť rozhodnúť o dôležitej veci, ktorá ovplyvní tvoje budúce konanie a pôsobenie. Áno, pôjde o otázku kariéry, preto si daj poriadne záležať. Nič nie je jednoduché, aj keď sa to tak môže zdať.

Vo vzťahu sa budeš cítiť v strese a nebude pomáhať ani priateľ, ktorý sa ťa bude snažiť upokojovať. Budeš mať stres zo všetkého, čo ťa čaká. A si single, nikoho si nehľadaj, nabúralo by to tvoje plány. Zameraj sa na seba a na svoje vzdelanie.

Panna

Tvoj týždeň bude chaotický, hlavne v prvej polovici, pretože budeš mať mnoho úloh. Od stredy poobede sa to upokojí a v piatok dokonca stihneš vybehnúť do baru. Nemala by si to však s pitím preháňať, mohla by ťa bolieť hlava celý víkend.

Ak máš priateľa, venuj sa mu, aj keď nestíhaš. Musí byť pre teba prioritou, pretože ak nie, on ti to vráti a nebudeš sa cítiť dobre. Ak si sama, tento týždeň je ideálny na to, aby si si našla spriaznenú dušu. Ako sa hovorí – láska si ťa nájde vtedy, keď to najmenej čakáš.

Váhy

Tento týždeň sa môžeš pripraviť na veľké dobrodružstvá. Hoci bude začiatok ťažký, vydržíš to. Nič ťa nepoteší viac, než pomyslenie, že nebudeš sedieť doma, ale budeš niečo robiť. Celý týždeň sa nezastavíš a nebudeš mať ani chuť na to, aby si oddychovala. Zamiluješ si to.

Pokiaľ si vo vzťahu, zavolaj na tieto dobrodružstvá aj partnera. Prehĺbi sa medzi vami dôvera a obaja sa spoznáte v inom svetle. Ak si single, neboj sa, niekoho nového spoznáš a možno sa s ním dáš do reči.

Škorpión

Nemôžeš sa nechať ovládať materiálnymi vecami. Tento týždeň skús žiť čo najviac ekologicky a udržateľne, aby si našej planéte urobila aspoň maličkú službu. Ver nám, že v piatok sa budeš cítiť oveľa lepšie, než v pondelok.

Ak si zadaná, partner ti bude plne dôverovať a podporovať ťa. Overíš si jeho lásku a tak zistíš, že ťa naozaj miluje. Pokiaľ si single, do vzťahu sa nehrň, všetko príde v správny čas.

Strelec

Mala by si sa viac sústrediť na seba. Tento týždeň ťa poriadne vyčerpá už v svojej prvej polovici, preto je možné, že budeš potrebovať pár dní dovolenky. Oddychuj a sústreď sa len na seba. Uvidíš, že ti bude oveľa lepšie, keď nebudeš riešiť žiadne povinnosti.

Vo vzťahu sa nič nezmení, možno sa s partnerom uvidíš len 2-3x, ale to ti vôbec nebude prekážať. Budeš potrebovať oddych. Ak si single, kúp si veľkú zmrzlinu a objednaj si pizzu. Nikoho si tento týždeň nenájdeš.

Kozorožec

Čakaj úplne obyčajný týždeň. Tebe sa nič výnimočné nestane, preto môžeš byť v pohode. V práci ťa občas vytočia kolegovia, no to nie je nič extra. Poznáš to. Doma budeš mať veľa neporiadku, pretože sa ti nebude chcieť upratovať. V piatok by si s tým mala niečo robiť, aby si sa nemusela hanbiť.

Ak si zadaná, vyber sa s priateľom na turistiku alebo na výlet do iného mesta. Obom vám to prospeje. Pokiaľ si single, aktívne si môžeš niekoho hľadať. Tento týždeň sú ti hviezdy naklonené.

Vodnár

Kiežby bol celý život taký, ako tento týždeň, presne to si povieš na jeho konci. Všetko sa ti bude dariť, v práci ťa čaká vyššie ohodnotenie a málo povinností. Rodina za teba urobí úlohy, ktoré ťa čakajú doma a tak nebudeš mať nič, s čím by si potrebovala pomôcť. Budeš len oddychovať.

Vo vzťahu môžeš pocítiť mierne turbulencie, ale keď zabudneš na ego, všetko bude tak, ako aj predtým. Nesmiete sa hádať. Ak si sama, tento týždeň sa na tom nič nezmení. Môžeš ísť na diskotéku s kamarátkou.

Ryby

Tento týždeň sa ti nič nepodarí, preto budeš sklamaná. Už od dneška budeš lietať medzi prácou a súkromím. Bude to namáhavé, pretože každý bude chorý a chrípka sa nedá vyliečiť za 1-2 dni. Budeš pracovať na 120 %, čo sa odrazí zase na tvojom zdraví. Môžeš vyhorieť, preto by si mala každý deň po práci aspoň 20 minút meditovať.

Vo vzťahu sa nič nezmení, tvoj priateľ nebude (skoro ako jediný) chorý a tak si môžete užiť dosť romantiky v posteli. Ako single žene sa ti bude dariť tiež, večer môžeš zájsť do baru a určite zbalíš prvého muža, ktorého budeš chcieť.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.