Krása má v tomto svete veľmi dôležitú úlohu. „Pekným“ ľuďom sa viac darí, sú obľúbenejší v spoločnosti, teda takého názoru sú niektorí. Ale otázka znie, čo je to vlastne krása a kto môže o sebe povedať, že je atraktívnym? Krása je dosť relatívny pojem.

Ale sú ľudia, ktorí si proste potrpia na vzhľade. Očakávajú najmä od partnera, že bude tip-top oblečený, skvelý účes, najmodernejšie oblečenie… Je to povrchné, ale nevedia si pomôcť. Občas za to môže práve znamenie.

Baran

Ambiciózny baran si skutočne dáva záležať na vzhľade. Tak, ako na svojom, tak i na ostatných. Nehovoriac o partnerovi. Ten si tiež musí dávať pozor na to, ako vyzerá a čo má oblečené. Baran je vo všeobecnosti názoru, že len dobre vyzerajúci človek dokáže ohúriť a vďaka tomu môže dosiahnuť svoje ciele. Zároveň patrí medzi netrpezlivé znamenia, ktoré sú mnohokrát aktérmi hádky. Nájde sa dosť toho, čo treba ešte zlepšovať, ale to nevadí, nikto nespadol z neba dokonalý.

Býk

Toto znamenie je plné predsudkov. Hovorí sa, že súdiť knihu podľa obalu sa nemá, no býk si nepomôže. I keď dotyčná osoba môže v sebe skrývať zlato, pokiaľ je býk názoru, že výzor nestojí za veľa, osoba ide do „odpisu“. Ale to je len vo všeobecnosti dané. Neznamená to, že teraz každý býk je presne takýto. To vôbec nie.

Lev

Nie nadarmo je lev kráľom zvierat. Aj čo sa týka znemenia, ľudia narodení ako lev majú radi glamour, noblesu a luxus. Preto si potrpia aj na tom, ako kto vyzerá. Aj od partnera očakávajú, že budú reprezentatívni, a to najmä zovňajškom. Lev vo všeobecnosti rád vyniká. Preto sa snaží nosiť to najmodernejšie oblečenie či úžasný účes. Ale nie všetko je vonkajšia krása. Ak je vnútro na nič, na ostatnom nezáleží. Nemyslíš?

Asi nám dáš za pravdu, že vnútorná krása je dôležitejšia, ako aj osobnosť človeka a charizma. Preto ak sa nájdeš na tomto zozname, nevešaj hlavu a skús na sebe popracovať.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.