Twiinsky

Twiinsky Veronika a Daniela Nízlové majú na konte už mnoho úspechov. A to nie len v našich končinách, ale svetové spolupráce. Pred rokmi divákov rozpálili vo videoklipe s americkým raperom Snoop Doggom či duete so Seanom Paulom, no a teraz sa im podarilo pritiahnuť k sebe ďalšieho známeho muža. Pozri sa, s kým si užívajú dovolenku, pre Odzadu.sk prezradili viac! 

Spevácke duo Twiins okúzlilo už viacerých známych mužov po celom svete. Sestry Nízlové jednoducho vedia, ako na to. I keď sú už obe mamičkami rozkošných princezien, nedávno vyrazili na spoločnú dovolenku, kde opäť zažili poriadnu dávku vzrušenia.

Twiinsky si momentálne vychutnávajú oddych na slnečnom otrove Mykonos, ktorý sa nachádza v Grécku. Táto destinácia k sebe denne láka ľudí z celého sveta. Luxus, pieskové pláže, atraktívne výhľady a špičkové reštarácie …To je niečo, čo dokáže nadchnúť aj toho najväčšieho kritika.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa vebi (@veronikatwiins)

Nuž a to všetko majú teraz na dlani známe sestry, ktoré príjemné chvíle zdieľajú so svojimi fanúšikmi na Instagrame. Ich priaznivci sú už zvyknutí, že u nich je na čo pozerať. A svojej povesti nezostali nič dlžné ani tento raz.

Počas večere v jednej z luxusných reštaurácií stretli tureckého mäsiara a šéfkuchára Nusreta Gökçeho, známejšieho ako Salt Bae. Tohto exotického fešáka celý internet pozná vďaka videám, na ktorých špecificky solí mäso.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa vebi (@veronikatwiins)

Za jeho kuchyňou sú ľudia schopní precestovať aj polovicu zemegule. Jedna z jeho reštaurácií je aj na Mykonose, kde sa vybrali Twiinsky.

„Spoznať tohto úžasného človeka bol zážitok, nehovoriac o tom, že jedlo bolo vynikajúce. Bol to skvelý večer,“ okomentovali sestry video, kde si so známym šéfkuchárom vymieňali milé objatia a je poznať, že si to skutočne užili. A pre Odzadu.sk prezradili, že ich stretnutie nabralo aj osobný rozmer. „Nusret je fantastický showman, spriatelili sme sa. Sme v kontakte a plánujeme aj ďalšie návštevy jeho úžasných reštaurácií,“ prezradili nám dievčatá Twiins.

Zdroj: Instagram/danielatwiins

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News