Moderátor, herec, spevák, ale aj porotca šou Česko Slovenská SuperStar. Leošovi Marešovi sa v kariére naozaj darí, no o nič menšie šťastie zažíva aj v súkromí. Len minulý mesiac sa na svojom Instagrame pochválil krásnou správou o tom, že k nim domov už čoskoro priletí bocian. Jeho manželka Monika je totiž tehotná. 

45-ročný Leoš a 40-ročná budúca mamička Monika, sú spolu už 6 rokov, pričom v roku 2018 sa oficiálne vzali. Na ceste je teraz ich prvé spoločné dieťatko, no pre známeho Čecha to nebude jeho prvé. Z predošlého manželstva už má dvoch synov, Jakuba a Matěja.

Zamilovaný pár si posledné dni užíval na luxusnej dovolenke v raji s názvom Maledivy, odkiaľ posielali fanúšikom krásne pozdravy, ale aj vtipné videá. Na jednom z nich dokonca prezradili, kedy presne sa bábätko, ktorého pohlavie ešte nie je známe, narodí.

Viac ako milión fanúšikov, ktorých má Leoš na svojej sociálnej sieti, tak včera zistilo, že to bude presne o 100 dní! Na Monikinom profile si môžeš pozrieť aj krásnu fotku s bruškom priamo z pláže. Bude z nej krásna mamička, čo povieš?

Žeby posledná dovolenka vo dvojici?

Ako sa tvária rodičia, keď do pôrodu ostáva 100 dní?

Leoš so svojou mamou a synmi v Dubaji

Zdroj: Instagram/leosmares

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.