instagram/couplegoals

Čím by pre teba mal byť tvoj partner? Rozhodne láskou tvojho života! Ale iste dobre vieš, že láska nie je všetko. Je síce krásna, ale iba ona z neho nerobí tvojho pána Božského. Preto by mal byť pre teba nie len ňou, ale i všetkým týmto …

„Partner in crime“

Človek, ktorý bude vždy po tvojom boku, s ktorým zažiješ vzostupy aj pády, a všetky spomienky, ktoré už nikdy z hlavy nevymažeš. Niekto, s kým zažiješ všetky tie nové veci „poprvé“. S ním precestuješ svet a dodá ti odvahu aj na veci, ktoré ťa kedysi desili. Spraví z teba nového človeka.

Najlepší priateľ

Niekto, komu dôveruješ na toľko, že sa mu zveríš s každým tajomstvom. Niekto, kto ťa bude poznať ešte lepšie, než ty sama. Bude vedieť o tvojich dobrých i zlých stránkach a aj napriek tomu neutečie. Vieš, že mu môžeš veriť a vždy sa na neho spoľahnúť.

Najväčšia podpora

Ten, ktorý ti bude fandiť pri každom úspechu, no bude stáť pri tebe aj vtedy, keď sa dariť nebude. Bude podporovať každý tvoj sen a podá ti pomocnú ruku, aby ti tam dopomohol. Bude rešpektovať tvoju osobnosť, hodnoty, ciele, …

Človek, ktorý ťa vždy rozosmeje

Aj v tej najťažšej chvíli to bude on, čo ti vykúzli úsmev na tvári. S ním si život bez smiechu nebudeš vedieť ani len predstaviť. Ukáže ti, že v skutočnosti záleží iba na maličkostiach, ktoré nás robia šťastnými.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating