Unsplash/DESIGNECOLOGIST

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Podľa anjelskej predpovede bude tvoj týždeň od 6.7. do 13.7. 2020 vyzerať presne takto!

Ak chceme byť šťastní, potrebujeme mať vyriešené vzťahy. Tento týždeň vám s riešením problémov vo vzťahoch pomôže aj to, že budete spolu tráviť viac času napríklad v prírode. Prechádzka je ideálny spôsob, ako v pokojnom duchu prebrať aj dôležité veci, na ktorých ste sa možno pohádali.

Aj so širšou rodinou skúste vyriešiť staré krivdy, ktoré vo všetkých kvasia. Nedržte sa svojej tvrdohlavosti, nikomu to predsa neprinesie nič dobré. Niekedy je lepšie v záujme dobrých vzťahov mlčať či „prekusnúť“ urážku. Hlavne kvôli sebe.

Rozbehli ste sa s grilovačkami a večernými výjazdmi? Môže to vyústiť v problémy s pečeňou. Ideálne je si vždy dať pozor na to, v akej miere konzumujete tučné jedlá alebo alkohol. Ak máte pocit, že tento problém pretrváva už dlhšie, zájdite za lekárom, aby ste vedeli, na čo si dať pozor či čomu sa vyhnúť.

Denne okolo vás prejde veľa ľudí. Medzi nimi sa môže skrývať aj pár spriaznených duší. Vďaka Verchielovi možno príde viac príležitostí na zoznámenie sa. Ak už partnera máte, aj vďaka tomu, že ste sa obaja snažili pokojne riešiť problémy, prežijete príjemné obdobie, plné pocitu spriaznenosti.

Pozitívne zmeny nás čakajú aj v oblasti financií. Aj keď vo vás prevláda ešte neistota z budúcnosti, užite si túto pozitívnu zmenu. Pochopiteľne, je dobré aj zodpovedné myslieť na finančnú rezervu, s ničím to však netreba preháňať.

Tento týždeň sa takisto odmeňte maličkosťou. Svoje modlitby smerujte k anjelom, ktorí sa vám snažia pomáhať nielen s rozhodnutiami… Ak vo vás predsa len strach robí šarapatu, spíšte si kroky, ktoré vám pomôžu napraviť prípadné finančné problémy v budúcnosti.

Mantra

,,Každý deň môžem byť lepším človekom.“

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating