Každý človek má tú jednu vlastnosť, ktorú na sebe nemá rád buď on sám alebo aj jeho okolie. Je však jeho súčasťou a nedokáže to zmeniť. Čo podľa znamenia nikdy na sebe nezmeníš ty? Berieš túto vlastnosť ako súčasť seba alebo na nej chceš pracovať?

Baran

Tvoja tvrdohlavosť je dobre známa a často si kvôli nej z teba ľudia uťahujú. Aj keď to nie je vlastnosť, po ktorej iní túžia, ty s tým nič nespravíš. Častokrát premýšľaš nad tým, že by si mala v istých veciach poľaviť, no v danom momente, keď niečo chceš, sa nedokážeš ovládať a túžba ťa úplne ovládne.

Býk

Materializmus je tvoje druhé meno! Miluješ nakupovať a zhŕňať veci. Niekedy si uvedomíš, že už je toho veľa, no tvoja túžba po nových veciach, ktoré môžeš vlastniť, sa ťa zmocní. Pozor, aby sa ti to nestalo chorobným!

Blíženci

Tvoja náladovosť je presne to, čo na tebe nemajú iní radi a teba to občas tiež vyšťavuje, no nijak to zmeniť nedokážeš. V tvojom znamení sa totiž nachádzajú 2 osobnosti a nikdy nevieš, akú náladu budeš mať, keďže sú veľmi nepredvídateľné.

Rak

Nemôžeš za to, ale si príliš citlivá a túto svoju stránku nedokážeš ovládať. Aj keď chceš byť silná, emócie idú na povrch a rozplačeš sa pri každej možnej situácii.

Lev

Keď sa dostaneš k reči, nikdy nevieš prestať! Hlavne, nech sú všetky oči na tebe, kus egoizmu nezakryješ. Ľudia to na tebe neznášajú najviac a niekedy sama uznáš, že si kvôli sebestrednosti odsunula niekoho na druhú koľaj. No keď si v akcii, nedokážeš sa zastaviť.

Panna

Máš veľké očakávania od všetkého a všetkých. Aj keď ťa to už veľakrát sklamalo, vždy si myslíš, že všetko pôjde podľa teba. Potom si sklamaná, aj keď by si tomu predišla, keby si na tejto vlastnosti zapracovala.

Váhy

Časť teba je extrémne lenivá a kvôli tomu ti pomedzi prsty uniká veľa času. Uvedomuješ si to, no aj tak dáš prednosť prokrastinácii, akoby si mala veci dokončiť ihneď.

Škorpión

Občas ti z úst vyletia naozaj bezcitné poznámky, ktoré druhým ľuďom ubližujú. Aj keď ti to neskôr môže byť ľúto, v danom momente si to neuvedomuješ a nedokážeš svoje myšlienky ovplyvniť.

Strelec

Arogancia z teba priam vyžaruje. Možno si to ani neuvedomuješ a neberieš to ako „problém“, no pre ľudí okolo teba to tak je. Aj keby si chcela svoj tón hlasu zmeniť, aby ťa ľudia vnímali v lepšom svete, nikdy to neovládneš.

Kozorožec

Každý detail musí byť presne podľa teba! Nedokážeš si pomôcť, no ak nemáš veci pod kontrolou, si nervózna a nedôverčivá. Ty však máš šancu na tomto zapracovať, aj keď nikdy úplne nebudeš veriť nikomu okrem seba.

Vodnár

Ľudia okolo teba by chceli, aby si sa viac uvoľnila a kdesi vo vnútri to chceš tiež. Ale tvoja konzervatívna stránka ti dá vždy blok a ty si veci neužiješ tak, ako by si chcela.

Ryby

Nikto nevie povedať, či tvoja hlava večne v oblakoch je dobrá alebo zlá stránka. Realita života ťa dokáže prefackať, no ty vždy naivne veríš a snívaš o všemožných veciach. Nikdy z teba realistka nebude.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.