flickr.com

Sme závislé na kvalitných seriáloch a už sa nevieme dočkať na premiéry tých, ktoré máme najradšej a ktoré už sledujeme istý čas. Toto sú seriály, ktorých nové série vyjdu tento rok a my už sa nevieme dočkať! 

The Crown – 3.séria

Príbeh o Alžbete II., najdlhšie vládnucej britskej panovníčke je obľúbený i u samotnej kráľovnej. Seriál opisuje jej krušné časy, krízy i premiéry. Práve v tomto historicky životopisnom seriály sú ukázané jej začiatky mladej panovníčky, no i zákulisné politické machinácie a intrigy. Presný dátum premiéry ešte nebol zverejnený.

Big Little Lies – 2.séria

Seriál Veľké malé klamstvá nás poteší v júni aj so skvelou Meryl Streep v druhej sérií úspešného seriálu z roku 2017. Tešiť sa môžeš na staré obsadenie ako Reese Winterspoon, Laura Dern či Nicol Kidman. My už sa na tento ženský seriál veľmi tešíme!

Stranger Things – 3.séria

Will, Mike, Dustin a Lucas sú štyria najlepší priatelia zo školy, ktorí spolu každodenne trávia voľný čas. Raz večer, keď všetko prebieha tak ako inokedy, nastáva nečakaný zlom. Po Willovi sa po odchode z domu jedného z kamarátov šokujúco zľahne zem. Kto nepozná tento príbeh? Na 3. sériu sa môžeš tešiť už 4.júla.

Victoria – 3.séria

Očakávaná premiéra je vo februári, no stále ešte nič nie je potvrdené. Seriál mapuje rané obdobie vlády jednej z najväčších panovníčok v dejinách. Seriál čerpá zo skutočných udalostí a podrobných denníkov samotnej kráľovnej, vykresľuje detailný portrét jej premeny zo spontánnej osemnásť ročnej dievčiny na mocnú panovníčku.

Zobraziť celú galériu (5)
zdroj: pinterest.com

Game Of Thrones – 8.séria

Už viac ako rok čakáme na finálnu sériu obľúbeného seriálu. Finálna ôsma bude mať iba šesť častí. Malý počet vynahradí dĺžka jednotlivých dielov. Ani samotní herci netušia, ako Hra o tróny skončí. To dokladajú slová herečky Emilie Clarke. „Ani neviem, či to neviem. A myslím to vážne. Tuším, že natočili veľa materiálu, o ktorom nám ani nepovedali. Naozaj. Vôbec nám v tomto neveria,“ povedala predstaviteľka Daenerys.

Zobraziť celú galériu (5)
zdroj: pinterest.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife