unsplash.com

Baran

Akonáhle sa stretneš s vážnejšími problémami, začneš sa opúšťať. Okrem toho sa naruší aj tvoja dôvera v ľuďoch, ktorým si predtým nemala problém bezpodmienečne veriť. Bojíš sa, že svojím konaním im ešte viac ublížiš a tak radšej narušíš ten vzťah s nimi. Prestaneš im odpisovať na správy, nechceš sa s nimi stretávať, až ich nakoniec úplne vypustíš zo svojho života. Pretože netúžiš po tom, aby ťa niekto opustil. Tak to radšej urobíš ty sama.

Býk

Tvoja dôvera je ohrozená práve vtedy, ak sa stretneš s nejakou veľkou zmenou. Partner si nájde novú prácu a ty začneš o sebe čoraz viac pochybovať. Jeho kolegyne sú oveľa krajšie a šikovnejšie ako ty. Preto začínaš mať pochybnosti a keď tvoj partner odrazu skúsi chodiť do fitka, podozrievaš ho z nevery. Myslíš si totiž, že sa snaží vyzerať dobre nie pre teba, ale pre nejakú druhú ženu. Nemáš rada zmeny a tak každá jedna premena v tebe vyvoláva pochybnosti.

View this post on Instagram

@sabiyo #womanslook

A post shared by WOMANSLOOK RUSSIA 🇷🇺 (@womanslook) on

Blíženci

Dôveru voči tvojmu partnerovi naruší napríklad to, ak sa ti zapáči nejaký druhý chlap. Máš pocit, že ak sa tebe páči niekto druhý, automaticky to tak musí byť aj u tvojho partnera. Možno sa cítiš byť vinná, že pozeráš po druhých chlapoch a tak sa ju snažíš zakryť neistotou, ktorú dávaš najavo svojmu chlapovi.

Rak

Keď sa začnete so svojím partnerom prvýkrát hádať, prestávaš mu bezhranične dôverovať. O každom chlapovi, s ktorým randíš, totiž snívaš, že budete spolu do konca života. Akonáhle ste však vystavení prvým hádkam, pochybuješ o nejakom dlhodobejšom vzťahu. Začneš sa sama seba pýtať, či chceš byť opäť zaslepená láskou a mať zlomené srdce. Máš pocit, že váš vzťah už nikdy nebude taký, ako predtým.

Lev

Tvoju dôveru dokážu narušiť spomienky. Niekto ťa v minulosti zranil, brutálne ti ublížil a obávaš sa, že sa to zopakuje. Vieš, že by si nemala svojho terajšieho partnera obviňovať z bolesti, ktorú ti spôsobil niekto iný, ale nedokážeš už len tak niekomu dôverovať. Je to také hrozne ťažké.

Panna

Vďaka prílišnej analýze sa spúšťajú tvoje problémy s dôverou. Ak tvoj partner zostane v práci o niekoľko hodín dlhšie, máš pocit, že ti klame a podvádza ťa. Akonáhle sa usmeje po tom, čo si prečíta novú správu, myslíš že má niekoho druhého. No namiesto toho, aby si sa s ním o tom porozprávala alebo sa ho niečo spýtala, si v hlave nasplietaš nerealistické scenáre, ktoré by sa prípadne mohli diať.

Váhy

Tvoja dôvera je narušená práve vtedy, keď niekde uvidíš nejakú celebritu, čiže tebe úplne neznámu osobu. Začneš sa s nimi porovnávať, zneistieš a máš pocit, že si škaredá. V hlave sa ti vynoria rôzne dôvody, kvôli ktorým by tvoj partner mohol mať väčší záujem o takéto slávne osobnosti. Zapamätaj si ale, že ty si pre neho jedinečná, miluje ťa a žiadna celebrita ťa nedokáže nahradiť.

Škorpión

Rodina a priatelia dokážu nahlodať tvoju dôveru. Vidíš tie ich nešťastné vzťahy a potom máš pocit, že budeš mať aj ty taký nezdravý vzťah. Tak veľmi sa hádajú, klamú sa navzájom a sú nešťastní. Presne to sa môže stať aj tebe, nahováraš si.

Strelec

Tvoja nedôvera vypláva na povrch, keď si vo vzťahu prechádzate rôznymi zmenami. Si zvyknutá na svoje pohodlie a netúžiš po rôznych obmenách. Bojíš sa spraviť akýkoľvek veľký krok dopredu a tak spochybňuješ partnerovu dôveru. Daj si však pozor, aby si nemala zlomené srdce.

Kozorožec

Problémy s tvojou dôverou sú vyvolané tvojimi vlastnými pochybnosťami. Kedykoľvek sa chystáš urobiť nejakú zmenu, či už ohľadne tvojho súkromia alebo v práci, máš pocit, akoby sa ti rozdvojila osobnosť. To ti dáva pocit strachu o tvojho partnera, pretože si myslíš, že si dokáže nájsť niekoho oveľa lepšieho, kto sa s týmito zmenami vysporiada oveľa ľahšie. Preto je len otázkou času, kedy ho pošleš kade ľahšie.

Vodnár

Tvoju dôveru dokáže narušiť hlavne divoká predstavivosť. Si kreatívna duša s obrovskou dávkou fantázie, vďaka čomu máš v podstate pochybnosti. Predstavíš si totiž svojho partnera, ktorý ťa jedného dňa bezdôvodne opustí a v tvojom srdci zanechá úplné prázdno. Nechceš sa toho stať svedkom a tak ho radšej opustíš ty.

Ryby

Tvoji priatelia v tebe vyvolávajú pochybnosti najmä vďaka nerealistickým predstavám a scenárom, o ktorých by si nikdy v živote neuvažovala. Ak bol tvoj  partner v poslednej dobe zaneprázdnený, začnú sa ťa pýtať, ako je možné, že si ešte nikdy ešte neuvažovala o jeho nevere. Budú ti prinášať nápady, na ktoré by si nikdy neprišla. Lepšie bude, ak o nich ani uvažovať nebudeš.

Zdroj: thoughtcatalog.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating