Rok 2020 sme privítali úspešne všetci. Teraz už len zostáva zistiť, aké znamenia budú tento rok tie najúspešnejšie. Určite sa každému jednému z nás podarí mať dobrý rok, no predsa existujú výnimky.

Poď sa dozvedieť, či sa nachádzaš medzi nimi.

Blíženci

Minulý rok nebol pre Blížencov práve najlepší – dosť sa natrápili a sklamali sa v niektorých ľuďoch. Rok 2020 to zmení. Bude sa im dariť hneď od začiatku. Nakoľko býva v zime veľa ľudí chorých, oni sa chrípke úspešne vyhnú. Dostanú pár pochvál na svoju prácu a aj na to, akí sú odvážni. V závere roka ich čakajú veľké veci, ktoré môžu všetko posunúť na vyšší level, len sa netreba ponáhľať (pretože to blíženci vedia).

zdroj: Photo by DESIGNECOLOGIST on Unsplash.com

Panna

Tento rok bude pre Pannu úspešný, pretože sa bude cítiť príťažlivá. Jej sebavedomie prudko vzrastie na začiatku, neskôr sa bude už len postupne zvyšovať. Spolu s ním si bude viac veriť a tak dokáže veľké veci. Ak jej prídu do života noví ľudia, príjme ich s otvorenou náručou a bude sa im snažiť poskytnúť oporu. Musí si však dávať pozor, pretože veľa ľudí ju bude chcieť zradiť.

Lev

Lev bude tento rok vo veľkom zhone. Bude sa mu dariť, no to len preto, pretože bude veľa času tráviť v práci. Občas bude mať pocit, že pracuje len preto, aby sa nenudil a mohol si toho dovoliť viac. V lete však príde zistenie, že najlepšie čo môže urobiť je, minúť peniaze za letenky a zážitky. Koniec roka bude pre Leva pohodovým obdobím, pretože spomalí a bude sa tešiť z toho, čo sa mu v priebehu roka 2020 podarilo.

Ryby

Citlivé Ryby zažijú búrlivý rok. Hoci bude ich najúspešnejší, bude to chcieť veľa odhodlania a sebazaprenia. Tento rok sa budú cítiť akoby boli na „emočnej“ hojdačke – raz hore, raz dole. Napriek tomu sa preukážu silne a zvládnu aj tie najťažšie boje. Úspešnosť tohto roka budú merať podľa toho, koľko budú mať veselých zážitkov.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.