Žena a muž v aute
Pexels/RODNAE Productions

Niektorí bývalí partneri sú ako prekliatie. V našom staršom článku sme ti predstavili znamenia, ktorých sa nezbavíš, ani keď sa veľmi usiluješ. V tomto článku ti odhalíme, prečo sa cez svojho ex nevieš preniesť. Hneď by si sa toho mala zbaviť a začať žiť inak.

Baran

Nedokážeš sa zbaviť myšlienok na svojho ex preto, že stále myslíš na minulosť. Si tvrdohlavá a tak si odmietaš pripustiť, že niečo bolo zle. Stále vidíš len to dobré.

Býk

Nevieš sa posunúť ďalej, pretože si na neho naštvaná. Rozčuľuje ťa, keď sa niekto nerozlúči a odíde. Presne to urobil tvoj bývalý, preto sa cez neho nevieš preniesť. Máš rada veci vyriešené.

Blíženci

Nevieš sa preniesť cez svojho bývalého preto, lebo miluješ dobrodružstvo a on bol najlepší plánovač výletov. Vďaka nemu si mala pocit, že konečne žiješ. Je ti za ním veľmi smutno, no čo bolo, to bolo. Rozchod musel prísť.

Rak

Stále si do neho zamilovaná a to je dôvod, prečo sa nevieš posunúť ďalej. Si veľmi náladová a keď to na teba príde, veľmi by si chcela, aby ste boli spolu. Utápaš sa v minulosti.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy