Niektorí ľudia majú proste talent na rozčuľovanie. Slovami či skutkami, jednoducho im ide karta a tebe vedia zdvihnúť tlak až natoľko, že ledva dýchaš. Ono to má niečo do seba aj so znamením zverokruhu. Prinášame ti tentokrát tie znamenia, ktoré získali titul „rýpač roka“. Schválne, našla si tam aj to svoje?

Rak

Ľudia v znamení Raka patria medzi takých, ktorí veľmi často ohovárajú. Predtým však rypnú do človeka. Potom majú skvelú príležitosť okomentovať aj ten najmenší detail. Radšej sa obklopia takými kamarátmi, pri ktorých vynikajú ich kvality a to dosť výrazne. Raci sú vo všeobecnosti veľmi vypočítavé. Radi ohovárajú takých, ktorých život by najradšej prijali a je to len forma, ako si to nepripustiť.

Škorpión

Škorpión sa vo svojom živote stretne s rôznymi prekážkami, a presne preto sa často cíti, že namiesto toho, aby žil naplno, tak len prežíva. Tento pocit v ňom vyvoláva hnev a to celé sa odráža na spôsobe, akým sa správa voči ostatným. Kvôli svôjmu zlému pocitu rýpe do druhých. Keď sa naučí, že nie každý je tu preto, aby mu ublížil a začne hľadať v ľuďoch aj to dobré, zmení sa aj jeho pohľad na svet. A spolu s ním odíde aj hnev.

View this post on Instagram

Hi cutie

A post shared by Girls (@girls) on

Strelec

Strelec pôsobí ako veľmi prelietavé, povrchné znamenie zverokruhu alebo neriadene strely. Veľmi rýchlo sa dokáže znudiť. Aby sa aspoň nejako zabavil, nemá problém zdvihnúť tlak niekomu inému a potom sa na tom pobaviť. Vyhovuje im pocit slobody a toho, že sa ozvú vždy len tomu, od koho niečo potrebujú. Oni sami to však nepovažujú za zlé, ale skôr úprimné a bez pretvárky.

Kozorožec

Na oblátku toto znamenie zverokruhu nevníma pocity druhých. Niekedy si to ani neuvedomuje, že je dosť vyrývačný. Jeden z dôvodov je aj to, že so sebou vždy nesie množstvo povinností. Má ich plnú hlavu. Kozorožec sa môže zdať ako chladný človek, najmä vtedy, keď dôjde k emocionálnym rozhovorom vo vzťahoch. Pritom si len musí uvedomiť, že jeho pocity ho nerobia slabým a ľudí okolo neho tiež nie.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.