tajne miluje

Niekedy máme lásku priamo pred očami a aj tak ju nevidíme. Častokrát to chce čas, aby ti došlo, že niekto, koho možno považuješ iba za priateľa, túži po tom, aby bol aj tvojím partnerom. Je to muž, ktorý ťa tajne miluje, no ešte nenašiel odvahu na to, aby ti to povedal. Prezradia ho však „maličkosti“, ktoré pre teba veľmi rád urobí. Tie ti naznačia, že chce byť viac, než len kamarát.

Na správy reaguje ihneď

Nie je medzi vami napätie, ako keď sa dvaja ľudia dávajú dokopy, takže nemá záujem hrať sa na nedostupného. Na tvoje správy či volania reaguje hneď, pretože ťa nechce nechať čakať. Taktiež nechce, aby si mala pocit, že na teba niekto kašle, najmä, ak ho považuješ za blízku osobu.

Vždy ti pomôže

Nezáleží na tom, či ho poprosíš o maličkosť alebo prídeš s veľkou žiadosťou. On ti nedokáže povedať nie a vždy ti pomôže. Chce ti tým dokázať, že je tu pre teba, a že sa na neho môžeš spoľahnúť. Verí, že si jeho pomocnú ruku zapamätáš a raz to oceníš.

Pamätá si o tebe detaily

Možno sa pýtaš, ako by toto malo byť niečo pre teba. No je to len ďalší dôkaz toho, že mu na tebe veľmi záleží, preto ťa skutočne počúva a pamätá si o tebe aj detaily. Jedna z najkrajších vecí, ktorú ti môže niekto darovať, je jeho čas a plná pozornosť.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating