Photo by Lacie Slezak on Unsplash.com

Znamenia nám môžu častokrát o ľuďoch veľa povedať. Kto obľubuje aké jedlo, kto má aké vlastnosti, kto sa v akej krajine cíti najlepšie.

Vďaka tvojmu znameniu sa dnes dozvieš, akú romantickú knihu by si si mala cez leto prečítať a určite ju nesmieš vynechať.

Baran

Podozrivo Dokonalý – Mila Klein.

Nová a skvelá kniha, ktorá ti nesmie ujsť. Pútavé čítanie ti spríjemní leto a určite sa nebudeš nudiť.

Býk

Rande naslepo – Marek Zákopčan.

V tvojom živote nemôže chýbať humor. Táto kniha je veľmi príjemná na čítanie a rozhodne pri nej zažiješ veľa pekných chvíľ.

Blíženci

Hubertove ženy – Adriana Macháčová.

Máš rada romány, pri ktorých idú spisovatelia do hĺbky a dotýkajú sa niekedy tém, ktoré často nerozoberáme. Táto kniha ťa očarí.

Rak

Rodinné klbko – Táňa Keleová-Vasilková.

Si rodinne založená a chápeš, že každá rodina má svoje tajomstvá a problémy, ktoré si musí vyriešiť. S touto knihou sa úplne stotožníš.

Lev

Snúbenec mojej sestry – Eva Dedinská.

Vždy ťa bavili zápletky a dobrý dej, čo táto kniha rozhodne má – navyše, vyskytuje sa tam príťažlivý hlavný hrdina, ktorý si okamžite získa tvoje srdce.

Panna

Zvláštne šťastie – Maxim E. Matkin.

Baví ťa čítať romány, kde sú tak trochu zapletené aj spoločenské problémy, ktoré sa prelínajú so životom ľudí. Táto kniha ťa nebude nudiť.

Váhy

Placebo On – Baja Dolce.

Kniha, ktorá je tak trochu nákazlivá. Zamiluješ si ju hneď, ako ju otvoríš a budeš si prosiť ďalšie. Rozhodne by si si ju nemala nechať ujsť, pretože je veľmi vášnivá.

Škorpión

Sedem dôkazov, že ťa skutočne miluje – Katarína Pivarčiová.

Názov, ktorý by si niekedy rada preniesla aj do reálneho sveta v sebe skrýva svieži príbeh, od ktorého sa rozhodne neodtrhneš.

Strelec

Margaréta biela – Petra Nagyová, Peter a Pavol Weinwurm.

Príbeh, ktorý sa odohráva v minulosti. Je o dievčati, ktoré transportovali do Osvienčimu. Táto kniha rozhodne stojí za to a máš dosť času na to, aby si si ju prečítala.

Kozorožec

Zlatníková chovanica – Jana Pronská.

Slovenský román, ktorý sa na Slovensku aj odohráva. Táto kniha bude pre teba výnimočná a ak ju raz zoberieš do rúk, zapamätáš si ju nastálo.

Vodnár

Sama v búrke – Andrea Rimová.

Kniha, pri ktorej budeš mať pocit, že niekedy opisuje tvoj život. Niekedy sa totiž cítiš sama, aj keď si obklopená ľuďmi. Knihu nepustíš z rúk, dokým ju nedočítaš.

Ryby

Átman – Miroslav Detko.

Tento filozofický román ťa bude nútiť zamýšľať sa nad vecami, ktoré sú niekedy absolútne mimo teba. No nájdeš sa v ňom a budeš hltať každú stránku.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife