Ak si single, nezúfaj. September je ideálny čas na to, aby si si našla lásku. Romantické obdobie ako z filmu tu máme čoskoro – je na čase, aby si sa rozhýbala. Ak si medzi týmito 5 znameniami, máš naozaj vysokú šancu.

Lev

Ľudia s tebou ťažko vychádzajú, no nájde sa niekto, kto tvojej povahe neodolá. Ani sa nenazdáš a bude to tu. Sama už ani poriadne nevieš, ako by si sa mala vo vzťahu správať, no budeš sa snažiť. Miluješ jeseň a atmosféru, ktorú ponúka. Tvoje obľúbené sa stanú prechádzky po lese – tak zistíš, či tvoj potenciálny partner vie byť aktívny alebo dá prednosť radšej niečomu inému.

Škorpión

Ako milujúci škorpión, aj ty túžiš po láske. Možno nie po takej ako z filmov, pretože vieš, že taká neexistuje. Vôbec nemusí byť tvoja láska najkrajšia na svete a nemusí mať ani IQ nad 180. Tebe úplne stačí, že sa budete ľúbiť a nezradíte sa.

Býk

Rovnako ako býk, aj ty si tvrdohlavá, no tento raz si si dala povedať. Konečne si zbúrala všetky zábrany, ktoré si mala voči láske vybudované. Ak hľadáš niečo pravé, možno sa objaví na tvojom obľúbenom mieste alebo objavíš v tvojom dávnom priateľovi spriaznenú dušu. Netreba sa však ponáhľať a radšej si všetko dvakrát rozmysli.

Ryby

Veľmi dlho si sa spamätávala z rozchodu, ktorý si zažila (hoci aj dávno). Nie je pre teba ľahké uveriť mužovi, že by ťa mohol ľúbiť. Niečo ti však bude hovoriť, že teraz to už musí vyjsť. Máš šancu zažiť najlepší vzťah tvojho života, tak si to nepokaz.

Vodnár

Si energetická a pri každom partnerovi si sa postupne začínala nudiť. Veríš, že raz príde muž, ktorý ťa dokáže zmeniť. Priznala si sa, že sama to nezvládneš a je na čase, aby si si niekoho našla. September ti ponúka ideálne obdobie, pretože po dovolenke si oddýchnutá a plná síl začať flirtovať.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.