instagram.com/2siscosmetics

Najobľúbenejšie letné obdobie je tu. Slnečné lúče a horúce počasie dávajú tvojmu telu zabrať a preto je veľmi dôležité sa oň dobre postarať. A práve preto ti chceme predstaviť ideálnu kozmetiku na leto vyrobenú čarovnými rukami dvoch úžasných ľudí,  zo značky 2Sis Cosmetics.

Ich prvým výrobkom bolo mydlo, no časom s ich šikovnými rukami vzniklo veľa kvalitných kozmetických výrobkov, medzi ktoré môžeme zaradiť telové mlieka, balzám na pery, sprchové želé, vlasové kondicionéry, tuhé šampóny a veľa ďalších super produktov.

Martina so svojím priateľom majú svoju prácu dôkladne rozdelenú. Jej šikovné ruky a nápady sa starajú o výrobu kozmetiky a jej priateľ sa stará o dizajn značky. Naozaj zaujímavé nápady, či názvy kozmetiky ťa určite zaujmú. A práve preto je týchto TOP 5 produktov na leto ako stvorených pre teba.

1. Lemonade

Lemonade je telové maslo so sviežou vôňou citrusov, ktoré slúži na výživu tvojej pokožky a je vhodné pre všetky typy. Tento vitamínový zázrak obsahuje zložky získané z citrónov, pomarančov, grepov či mandarínky, čiže obsahuje veľké množstvo živín vrátane vitamínov. Pokožka potrebuje hydratáciu nie len počas zimného obdobia, ale aj počas horúcich letných dní. Lemonade je produkt, ktorý ti okrem hydratácie poskytne aj nezameniteľnú vôňu. 

2.TYKOKOS

Je vlasový kondicionér, ktorý je určený nielen pre suché a namáhavé vlasy. Ako sa hovorí vlasy koruna krásy a keďže sú vystavené rôznym ťažkým situáciám počas každého ročného obdobia,  starostlivosť o ne je veľmi dôležitá. Kondicionér obsahuje výťažky z kostihoja, ktoré pomáhajú regenerovať vlasovú štruktúru a výťažky zo žihľavy, ktoré podporujú ich rast a zároveň pomáhajú bojovať proti lupinám. Vôňa kokosu je už len extra doplnok, vďaka ktorému tvoje vlasy zažiaria pri každej príležitosti.

3.LOVENDER

Po namáhavom dni si určite rada dopraješ osviežujúci kúpeľ a voňavá šumivá gulôčka je pre takéto chvíle ten  najlepší spoločník. Výťažky z levandule ti odmastia pleť, zbavia ju nečistôt a okrem toho pôsobí aj ako liek proti stresu. Je to ideálna kombinácia na relax.

4. Opaľovanie s SPF 20

Splnečné lúče dávajú tvojej pokožke poriadne zabrať. Na dovolenku si preto nezabudni pribaliť aj opaľovací sprej SPF 20, ktorý obsahuje zmes olejov a oxidu zinočnatého s prirodzeným faktorom 20. Taktiež obsahuje olej s extraktom z mrkvových semien, vďaka ktorému má vysoký prirodzený UV faktor, s ktorým opaľovanie nikdy nebolo jednoduchšie. 

5. CUCU

Aj tvoje pery potrebujú hydratáciu počas letných dní. CUCU balzám na pery má jahodovo- malinovú vôňu, ktorá pripomína cukríky. Obsahuje ochranný včelí vosk, zjemňujúci kokosový olej a regenerujúce bambucké maslo. Jednoducho tá najlepšia kombinácia, ktorá ti zabezpečí dokonalú starostlivosť. 

Ak ťa tieto precízne vyrobené kozmetické produkty zaujali, nezabudni navštíviť náš instagram, kde môžeš súťažiť o dva balíčky tejto voňavej radosti pre teba a tvoju najlepšiu kamarátku.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty