instagram.com/laurandnicolas

Posledný letný mesiac je tu! Ako sa ho rozhodneš stráviť? Ak si nevieš vybrať, obráť sa na svoje znamenie – povie ti, čo si pre teba na august chystá a aké zažiješ dobrodružstvá.

Baran

V auguste by si mala viac flirtovať. Ak si nezadaná, neboj sa ísť do klubu a roztočiť to tam. Ak si vo vzťahu, flirtuj so svojim priateľom, akoby ste sa práve spoznali. Navráťte iskru do vzťahu.

View this post on Instagram

4 YEARS OF US, 2 YEAR OF TRAVELLING… Today is a special day for 2 reasons 💜 4 years ago our life changed when we started our relationship! But it changed ever more when we were in Italy 2 years ago (just like we are now🥰🇮🇹)… we decided over pizza and wine to follow our dream to travel the world and here we are living the life we always dreamed of 🥺💜. • We are so grateful for all the adventures we had so far together, for having such a strong bond, for all the memories we are creating together… We will have quite some stories to tell our grandkids in the future 🙈 Our journey hasn’t always been easy. We had tough days. But without those difficult moments, we probably wouldn’t be where we are today in life and in our relationship. Can’t wait for many more years of us and of travelling this beautiful world together 💜 love you, always! • • Thank you @positanovintagedream for this amazing car 🥰. • #positano #visititaly #discoveritaly #amalficoast #amalfi #loveandwildhearts #authenticlovemag #dirtybootsandmessyhair #couplegoals #travelcouple #relationshipgoals #travelwithus #love #couplephotography #travelinspo #traveldiaries #travelbloggers #coupleswhotravel #creativetravelcouples

A post shared by PASSPORT IN ONE HAND | TRAVEL (@laurandnicolas) on

Býk

August by ťa mal presvedčiť o tom, že dobrá dovolenka sa dá stráviť aj na Slovensku. Nestrácaj čas a rezervuj si ubytovanie priamo v horách. Bude sa ti lepšie dýchať a zrelaxuješ.

Blíženci

V auguste by si sa mala začať viac hýbať, pretože ťa čaká mesiac plný dobrodružstva. Najväčšie prekvapenie bude, že sa dostaneš aj k vode. Vôbec si nedúfala, že sa to podarí, ale užiješ si to.

Rak

Tento mesiac by si sa nemala zameriavať na vzťahy. Ak ti nejaký nevyšiel, nesmúť dlho, bola to len letná láska. Nájdi si partiu kamarátov a vyrazte sa zabávať do mesta.

Lev

August je tvoj mesiac! Budeš si ho užívať od prvého dňa, pretože budeš očakávať, že sa ti stane niečo perfektné. Nikdy nezabúdaj na to, že v čo veríš, to sa ti prihodí.

zdroj: Photo by Hean Prinsloo on Unsplash

Panna

V auguste by si sa mala viac odviazať a nebyť taká upnutá na prácu, rodinu a povinnosti. Posledný letný mesiac si zober na pár dní dovolenku. Choď niekam, kde bude ticho a nebude ťa nikto rušiť. Nechaj priestor tvojej fantázií.

Váhy

Cez august sa nauč lepšie komunikovať. Neboj sa rozprávať o veciach, ktoré ťa ťažia. Naozaj nejde o nič, čoho by si sa mala báť. Vyjadriť svoje pocity (komunikovať) by si sa mala naučiť ešte predtým, než začne jeseň a škola.

Škorpión

Tento mesiac má u teba láska dovolené zostať. Oddaj sa letným flirtom a neboj sa vyjadriť svoje city mužovi, ktorý sa ti už dlhšie páči. Možno to bude len letný románik, no môže to prerásť do niečoho väčšieho. Hviezdy sú ti naklonené.

Strelec

V auguste by si mala šetriť financie. Počas predošlých mesiacov si rozhadzovala dosť, teraz by si sa mala stiahnuť. Kedy inokedy našetríš, ak nie teraz? Nemusíš rátať každý cent – jednoducho sa uspokoj aj s málom.

Kozorožec

Nenechaj sa pripraviť o nič. Ak si single, choď na každú akciu, ktorá sa bude v auguste konať. Ak si vo vzťahu, naplánujte si s priateľom výlet, v rámci ktorého spoznáte výnimočné miesta Slovenska.

Vodnár

V auguste sa venuj rodine, pretože rodičia potrebujú cítiť, že máš o nich záujem. Rozprávaj sa s nimi, varte si dobré jedlá a smejte sa. Ak máš už svoju vlastnú rodinu, spojte sa a vyberte sa na kúpalisko.

Ryby

V auguste maj svoje srdce zatvorené. Budeš pociťovať únavu z ľudí naokolo, pretože ti nebudú rozumieť. No na všetkých tvojich nepriateľov sa usmievaj a buď sebavedomá. Musíš vedieť, aká si vzácna. Tento mesiac sa staraj o seba a svoje telo len rozmaznávaj.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy