instagram/majself_neptun

Červené svetlá, zbrane, akčný príbeh a dvaja najznámejší slovenskí speváci, ktorí si nedajú skákať po hlave. Ich videoklip ťa vtiahne do deja a slová sa ti zaryjú do pamäte. 

Kali aj Majself majú mnoho známych hitov. Obidvaja vedia, čo sa ľuďom páči, a že rytmická melódia, chytľavý text a hlavne, dobré spojenie dvoch úžasných umelcov, musí vypáliť na popredné priečkych v hudobných trendoch na Slovensku. Ich nová skladba je vlastne odkazom.

Celý klip je ladený do akčného štýlu, Majself so zbraňou, Kali v čiernej kukle a v kľude, ktorý náhaňa strach. Pred priemérou sa dokonca vyjadril: „Keby mi niekto povedal ešte pred pol rokom, že sa raz nechám natiahnuť do takejto role, tak by som ho asi vysmial.” 

Prepracovaný videoklip vyzerá skôr ako trailer do poriadneho trháku, v klipe sa dokonca objavili aj zápasníci z PerunGymu, ktorí to poriadne rozbalili. Otvorený koniec necháva fanúšikov v napätí a hejterom dávajú jasný odkaz: “Povedz, ty si kto. A ty riešiš, čo som robil včera. Robím si podľa seba to, čo chcem a vždycky.” 

Vypočuj si novinku aj ty. Túto skladbu si určite bude púšťať každý, kto už bol podpaľbou hejterov alebo hlúpych rečí.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News