Čistá atmosféra rokenrolu! Miley Cyrus dala von nový album album s 12 skladbami, ktorý vydalo hudobné vydavateľstvo RCA Records dňa 27.11.2020. Zahŕňa spoluprácu s Billy Idol v piesni „Night Crawling“, s Joanom Jettom v „Bad Karma“ a s Dua Lipou v skladbe s názvom „Prisoner“.

Je to jej už siedmy štúdiový album. Pripravený má aj deluxe album, pre ktorý v nedávnom rozhovore so Zachom Sangom, prezradila, že má napísaných okolo 20 piesní. Obal albumu „Plastic Hearts“ vyfotografoval Mick Rock, ktorý je všeobecne známy pre svoju prácu so známymi umelcami. Zatiaľ čo štandardná obálka je s ružovým filtrom, limitovaná edícia obsahuje čierno-biele a plnofarebné varianty.

Na albume sa pracovalo už dva roky, no pri jej osobných komplikáciách, ako bol požiar u nej doma, zmenila jeho koncepciu. Svojim fanúšikom ešte pred vydaním dala okúsiť časť nových skladieb z albumu a to na jej instagrame, kde nájdeš kúsok z pesničiek ako napríklad „Hate me“ a „WTF do I know“. Úplne prvá pieseň, ktorá bola vydaná a patrí aj do nového albumu je veľmi známa skladba „Midnight sky“, ktorá vyšla už 14. augusta 2020. Teraz si už však môžeš vypočuť jej celý album na Youtube.

Počas svojho vystúpenia v The Zach Sang Show, ktoré sa konalo minulý rok v auguste, Miley vysvetlila, že spraviť takýto smer pre Plastic Hearts nebol pôvodný plán.

Povedala: „Rovnako ako po mojej poslednej nahrávke som môjmu týmu povedala: Počúvajte, ešte raz vyskúšam pop a ak budem mať pocit, že s ním nemôžem v noci spávať, urobím rockovú nahrávku. A oni mi na to povedali: No, tak prečo čakáš? Ty nikdy nečakáš, proste to urob. A tak som povedala: Máte pravdu. Neviem, neviem, prečo sa vám vyhrážam nahrávkou, ktorá mi len pripadá, ako ďalší správny krok. Len som si myslela, že je správne pokračovať s popom a ísť s tým, čo viem, ale už to nie som ja. Tak som šla a začala robiť rokovú nahrávku.“

Miley spočiatku nechcela vydať album tak skoro, pretože chcela počkať, kým ho bude môcť bezpečne predviesť v reálnom živote a správne ho propagovať.

„Naozaj si myslím, že pesničky, ktoré som urobila, sú určené pre festivaly, predstavenia a turné. Takže chcela som naozaj počkať, kým budeme môcť hrať.“ uviedla v rozhovore pre Zach Sang. „Moje živé vystúpenia skutočne poháňajú moju hudbu. Tam sa darí mne aj kapele. Bola by som rada, keby sa to stalo v blízkej budúcnosti. Aj keď sa to tak nemusí zdať, som dosť trpezlivý človek.“

Zdroj: cosmopolitan

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.