smutná žena

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Vzťah nie je len o tých pekných chvíľach, ale aj o kompromisoch, občasnej výmene názorov či nezhodách. Napriek tomu, aj počas tých zlý chvíľ by sa však obidvaja mali k sebe správať s úctou a rešpektom. Ak si tvoj partner na tebe vybíja svoju zlosť nie len fyzickými útokmi, nie je to v poriadku. Toto by si chlap k žene nikdy nemal dovoliť, je to jednoducho neprípustné vo vzťahu.

Nie všetky vzťahy sú ideálne. Vzťahy sú komplikované, avšak tvoria ho dvaja ľudia, ktorí k sebe niečo cítia. Dôležitými aspektami by tak mala byť vzájomná dôvera, ale aj rešpekt a láska. Ak jeden z týchto bodov chýba, vzťah nemôže byť rovnocenný a dlhotrvajúci, ba stáva sa toxickým.

Aj napriek láske je však potrebné opustiť vzťah, ktorý ti ubližuje a berie energiu. Toto by žiaden chlap nemal nikdy urobiť žene. Toto sú 4 veci, ktoré by si nemala tolerovať.

1. Fyzické napadnutie

Pod fyzické násilie sa neberie len to, ak muž udrie ženu. Ale mnoho iných aspektov, ktoré by si nemala tolerovať. Zahŕňa totižto všemožné druhy a formy brutálneho zaobchádzania od strkania, kopania, bitia, ťahania za vlasy a všetko, čo ti spôsobuje určitú bolesť.

Muž, ktorý udrie ženu nie je pravým mužom. Nikdy ho tak nenechaj, aby ťa fyzicky napadol a ak sa tak stane nečakaj na zmenu, ale odíď. Či už je pod vplyvom alkoholu, alebo nervov. Chlap, ktorý si váži svoju ženu ju nikdy neudrie. Ak si sa ocitla v takomto vzťahu a nevieš ako ďalej pomoc nájdeš na týchto stránkach.

Pokračovanie nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating