Nový rok so sebou prináša aj nové predsavzatia. Väčšine ľudí však tieto novoročné sľuby vydržia maximálne 3 dni a potom upadnú do stereotypu. Magický rok 2020 však so sebou prináša nové výzvy a lekcie, ktoré odhalíš v dnešnom horoskope.

Baran

V novom roku by si sa chcela zlepšiť vo vzťahoch. Chcela by si lepšie porozumieť ľuďom a naučiť sa ich chápať do hĺbky. Namiesto toho však zistíš, že treba porozumieť najprv samej sebe a až potom sa zamerať na druhých. Ty si predsa vo svojom živote najdôležitejšia.

Býk

Na nový rok budeš trpieť veľkými výkyvmi nálad a nebude sa to zlepšovať. Priala by si si, aby si mala zdravie v poriadku. Naučíš sa, že nie vždy sa dá choroba a chrípka vyležať a vyliečiť doma. V roku 2020 navštíviš všetkých doktorov a zistíš si všetko o tvojom zdravotnom stave.

Blíženci

Chcela by si zapracovať na svojej kondičke a viac sa hýbať. Dlho si si nikde nevyčerpala energiu a doma sa už nudíš. Naučíš sa, že dôležitejšia je dĺžka pohybu, intenzita nemusí byť až taká vysoká.

Rak

V novom roku by si chcela dokázať veľké veci. Chcela by si vytvoriť niečo svoje a originálne, čo na trhu ešte nie je. Zistíš však, že vychádzanie z tvojej komfortnej zóny nie je nič pre teba a tak radšej zapracuješ na niečom, v čom už skúsenosti máš.

Lev

Do nového roku by si chcela „napchať“ čo najviac adrenalínových zážitkov. Nebojíš sa a adrenalín v tele miluješ. Čo je však hlavné, musíš urobiť prvý krok. Dôležitý poznatok, ktorý sa naučíš, a zároveň ti pomôže do budúcna.

Panna

Chcela by si mať harmonickejší vzťah. Všade vidíš lásku a objatia – myslíš si, že tebe sa objatí dostáva málo. Zistíš však, že krikom a hnevom sa nič nevyrieši (a nič nedosiahneš) a musíš ísť na to inak.

Váhy

V novom roku by si sa chcela osamostatniť, ak sa ti to ešte nepodarilo, všakže. Mať vlastné bývanie je pre teba sen, ktorý si môžeš tento rok splniť. Napriek tomu, že všetko vyzerá perfektne, budeš mať komplikácie a budeš sa musieť snažiť viac, než si očakávala.

Škorpión

Konečne by si chcela mať rok 2020 pomalší a pokojnejší. Vďaka oddychu a dostatočnej regenerácii sa ti to môže podariť. Dávaj si pozor na neprajných ľudí a nerieš ich názory. Aj keď sa ti to nemusí zdať ľahké, naučíš sa to a postupne to bude pre teba samozrejmosť.

Strelec

V novom roku chceš zapracovať na tom, aby si bola k ľuďom otvorenejšia a priama. Veci chceš hovoriť narovinu, vieš, že sa tým uľahčí mnoho problémov. Potom prídeš na to, že netreba na ľudí hneď kričať a do očí im povedať hlúposť, ktorá ťa bude po čase mrzieť.

Kozorožec

Máš pocit, že v novom roku musíš niečo zmeniť. Viac by si sa chcela zamerať aj na svoj osobný život. Naučíš sa, že nemôžeš zmeniť názor ľudí, ak sú tvrdohlaví. Vieš, že na to potom prídu sami.

Vodnár

V novom roku musíš začať šetriť – hovoríš si to už dlho, no teraz je tá správna chvíľa. Prídeš na to, že dokážeš prežiť aj s menším množstvom peňazí a upokojí ťa zistenie, že v budúcnosti ich budeš mať viac.

Ryby

Neuspokoj sa s málom. Vieš, čo si naozaj zaslúžiš, tak si nepýtaj menej. Chcela by si konečne nájsť vnútorný pokoj, rovnováhu v pracovnom a súkromnom živote. Zistíš, že sa nemôžeš vyhýbať komunikácii s ľuďmi na ktorých ti záleží, pretože ak máte nejaký problém, musí sa vyriešiť.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.