Princ Harry s Meghan a otcom kráľom Karolom
Instagram/dukeandduchessofsussexdaily/princeharrymeghanduchess

Toto asi nečakal nikto z nás. Princ Harry a Meghan Markle by prijali pozvanie od kráľovskej rodiny, aby strávili vianočné sviatky v Buckinghamskom paláci, píše Daily Mail. Vojvodcovia zo Sussexu tiež zablahoželali kráľovi Karolovi III. k jeho narodeninám, ktoré mal minulý týždeň, čo zistil portál The Sun.

K zmiereniu medzi bratmi však vraj nedôjde. Princ Harry totiž vo svojich memoároch s názvom Spare opísal, že ho William údajne berie ako „zbeha“, o čom taktiež píše portál Daily Mail.

Srdečný rozhovor otca a syna?

V posledných mesiacoch je kráľovská rodina poriadne preberaným článkom vo viacerých krajinách. Princ Harry s Meghan Markle vraj majú mať konflikt s kráľovskou rodinou, čo sa malo ukázať aj pred týždňom.

Kráľ Karol III. ich údajne pozval na oslavu svojich 75. narodenín, pričom oni vraj odmietli prísť. Harry s Meghan však tvrdili, že žiadne pozvanie nedostali. Britské denníky tak špekulovali, že tým chcel kráľ odvrátiť pozornosť od seba. V Keni totiž čelil výzvam, aby sa ospravedlnil za britskú koloniálnu minulosť.

Napriek všetkému však princ Harry a Meghan kráľovi mali telefonovať. Podľa portálu The Sun mu počas hovoru zablahoželali k narodeninám. Nemenovaný zdroj povedal, že to bol priateľský a srdečný rozhovor, kedy sa otec a syn rozprávali prvýkrát od apríla, tesne pred kráľovou korunováciou.

„Kráľ bol mimoriadne zaneprázdnený, ale je zdvorilý a miluje svojho syna a vnúčatá, a nie je to medzi nimi tak zlé, že by neprijal telefonát na svoje narodeniny,“ dodal zasvätenec.

Princ Harry a Meghan by prijali pozvanie do paláca

Princ Harry a Meghan Markle by dokonca chceli prijať pozvanie od kráľovskej rodiny, aby s nimi strávili vianočné sviatky. Podľa zdrojov však ide o premyslený krok.

„Zdá sa, že naozaj zdvojnásobili svoju stratégiu zmierenia,“ povedal zasvätenec pre Daily Mail s tým, že to princ Harry a Meghan robia účelovo. „Vyvoláva to otázku, prečo teraz? Má to niečo spoločné s tým, že niektoré z ich komerčných obchodov, ako napríklad Spotify, s nimi zrušili spoluprácu  a v USA sa stali terčom posmechu?“ dodal zdroj.

K zmiereniu bratov však vraj nedôjde

Podľa portálu Daily Mail však zmierenie medzi Williamom a jeho bratom údajne nehrozí. Autor Harryho knihy Spare vraj tvrdí, že vzťah medzi nimi je nenapraviteľný. Princ z Walesu údajne vidí svojho brata ako „zbeha“.

Zdroj: Daily Mail, The Sun, Daily Mail

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News